9.5 C
Alba Iulia
Середа, 26 Січня, 2022

Компанія на Тернопільщині почала експорт нового високотехнологічного добрива

Міжнародна компанія EuroChem Group AG почала експортні поставки продукту UTEC-46, який проводиться компанією в місті Кременець, Тернопільської області, Україна.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Першими продукт отримають Угорщина і Молдова. UTEC-46 – високоефективне азотне добриво, яке містить інгібітор азоту і сприяє не тільки кращого засвоєння елементів живлення рослиною, але і знижує випаровування азоту до 30%, значно зменшуючи екологічне навантаження.

Продукт, на відміну від традиційного карбаміду, може вноситься в ґрунт без закладення, що дає застосовують UTEC-46 аграріям величезні переваги, які полягають як в економії на додаткових операціях, так і в економії часу – критичного фактора в агробізнесі. Продукт вже зарекомендував себе серед аграріїв України в торішньому сезоні, показавши високі результати врожайності на кукурудзі, озимої пшениці та інших культурах.

Європейські виробники, які вносять за цією технологією до 60% азоту, дуже позитивно сприймають українське виробництво EuroChem Group AG, високо оцінюючи якість продукту і його зручну логістику з Західної України.

Перше на пострадянському просторі виробництво UTEC-46 в Тернопільській області почала свою роботу в лютому 2017 року. На виробництві використовується краще європейське обладнання та високоякісні компоненти, персонал пройшов підготовку в Греції, на одному з найбільших ринків добрив з інгібіторами.

Підприємство EuroChem Group AG в Україні освоює нові ринки збуту UTEC-46, веде промислові випробування продукту в різних грунтово-кліматичних умовах України і на різних культурах. У 2018 році EuroChem Group AG готується почати виробництво інгібітору нітрифікації ENTEC – нового продукту з використанням новітніх розробок свого німецького дослідницького центру.

EuroChem Group AG – один з провідних виробників добрив в світі, підприємства якої виробляють переважно азотні і фосфорні добрива, а також продукцію органічного синтезу і залізорудний концентрат. Група має вертикально-інтегровану структуру. Діяльність «Єврохіму» включає добування корисних копалин і вуглеводнів, а також виробництво, логістику і дистрибуцію добрив. Головний офіс Групи розташований в м Цуг, Швейцарія, виробничі підприємства – в Бельгії, Китаї, Казахстані, Литві та Росії, а мережа дистрибуції – в Європі, країнах СНД, Азії та в Північній і Південній Америці. Штат співробітників Компанії налічує більше 25 000 чоловік по всьому світу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають