9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Липня, 2021

Компанія MAS Seeds інвестувала близько $1 млн у R&D науково-дослідну станцію на Київщині

 • Компанія MAS Seeds відкрила у селі Велика Олександрівка Київської області науково-дослідну станцію та новий офіс компанії. Сума інвестицій у R&D станцію склала приблизно $1 млн.

  Про це Agravery.com стало відомо під час урочистого відкриття комплексу, передає Національний промисловий портал.

  Комплекс, який відтепер об’єднує головний офіс компанії та науково-дослідну станцію разом з дослідними ділянками та демонстраційним полем, утворює єдиний об’єкт з новітніх розробок інновацій і досліджень компанії MAS Seeds.

  На станції діятиме нова сучасна лабораторія, унікальна своїм оснащенням. Зокрема, для роботи станції було придбане обладнання для протруювання насіння, калібрування, точного підрахунку насіння. Також станція укомплектована селекційними сівалкою та комбайном.

  Наша нова R&D станція знаходиться в Київський області на межі двох природних зон — Полісся та Лісостепу. Це дає нам можливість охопити максимально велику зону для наших досліджень, щоб створити нові гібриди  та агротехнологічні рішення для практично всіх ґрунтово-кліматичних регіонів України, — розповів Ромен Демтйо, генеральний директор компанії MAS Seeds Україна

  Відкриття науково-селекційної станції стало логічним продовженням роботи компанії з виведення на ринок найкращого посівного матеріалу з найвищим потенціалом, районованого відповідно до потреб українських виробників.

  Загальна площа закладених дослідів компанії становить біля 90 га, це майже 40 тис. ділянок гібридизації по всій території України. З 2,5 тис. нових незареєстрованих гібридів лише 10 пройдуть реєстрацію і 203 поповнять портфоліо гібридів кукурудзи та соняшнику в Україні, — розповів Костянтин Головашин, спеціаліст з кукурудзи та олійних культур MAS Seeds.

  Комплекс MAS Seeds. Розташований та території прогресивного та високотехнологічного агрохолдингу ТОВ «Агро-Регіон» та переданий у довгострокову оренду.

  Ми тісно співпрацюємо з компанією “Агро-Регіон”, і наша взаємодія спрямована на підвищення рівня знань та можливостей обох компаній. Зокрема цього року на демонстраційному полі агрохолдингу — були закладені досліди з різними нормами висіву ключових гібридів кукурудзи, — заначив Ромен Демтйо.

  MAS Seeds — це бренд насіннєвої компанії Maisadour Semences S.A., що є дочірньою компанією Кооперативної групи Maisadour, першого сільськогосподарського кооперативу на південному заходів Франції. MAS Seeds займається селекцією та виробництвом насіння ключових сільськогосподарських культур.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  РСЗВ «Град» на шасі КрАЗ успішно пройшло всі випробування

  Реактивна система залпового вогню БМ-21 «Град» на автомобільному шасі КрАЗ успішно пройшла всі етапи випробувань.

  З початку року “Украерорух” сплатив 324 мільйони гривень податків і зборів

  "Украерорух" у першому півріччі 2021 року сплатив до бюджетів України всіх рівнів 324 мільйони гривень податків, зборів та обов'язкових платежів.

  Вантажоперевезення в Україні виросли до 297 мільйонів тонн з початку року

  Транспортні підприємства України у січні-червні 2021 року збільшили перевезення вантажів на 4,3% в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року - до 287,3...

  В Україні випробували систем димоутворення для бойової авіації (фото)

  Фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки для забезпечення потреб Командування Повітряних Сил Збройних сил України провели контрольні...

  Великобританія списує два тральщики для їх подальшої передачі Україні

  У шотландському місті Росайт 4 серпня планується офіційно вивести з експлуатації два протимінні кораблі Королівського ВМФ Сполученого Королівства типу Sandown.

  “Інтерпайп” за перше півріччя наростив випуск колісних пар на 40%

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" в січні-червні 2021 року виробила 82,1 тисячі тонн залізничної продукції, що на 19,3% менше, ніж за аналогічний період...

  У Новосанжарській громаді на Полтавщині побудували ЦНАП за шведським проєктом

  У Новосанжарській громаді за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” побудували за шведським проєктом Дія Центр, де надаватимуться адміністративні послуги.

  Психологічна служба ДСНС на Донеччині отримала автомобіль спеціального призначення

  Психологічна служба ГУ ДСНС України у Донецькій області отримала новий автомобіль спеціального призначення Peugeot Rifter Allure L1.Передає Національний...

  Зараз читають

  “Укрзалізниця” в II кварталі збільшила середньодобове завантаження вагонів до 730 тисяч тонн

  "Укрзалізниця" продовжує нарощувати показники вантажної роботи. Так, у другому кварталі 2021 року в середньому завантажувалося понад 730,5...

  “Інтерпайп” за перше півріччя наростив випуск колісних пар на 40%

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" в січні-червні 2021 року виробила 82,1 тисячі тонн залізничної продукції, що на 19,3%...

  Київ придбає 20 електробусів в рамках Кіотського протоколу

  Київ закупить 20 сучасних електробусів в рамках Кіотського протоколу, повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

  Підприємства аквакультури цьогоріч збільшили виробництво продукції

  Загальний обсяг вилову риби та інших водних біоресурсів підприємствами рибної галузі України за 6 місяців 2021 року...