9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Компанія KSG збільшує потужності з виробництва свиней

Агрохолдинг KSG Agro інвестує 25 млн. грн у вирощування свиней. Компанія має намір розширювати потужності свинокомплексу в с. Нива Трудова Апостолівського району Дніпропетровська області.

Передає Національний промисловий Портал з посиланням на InVenture.

 Інвестиції дозволять збільшити виробництво свинарської продукції за результатами 2020 року на 15%. У компанії своїм завданням бачать задоволення зростаючого попиту на якісний генетичний продукт. Інвестиції дозволять продовжити реконструкцію основного промислового комплексу і почати проектувати генетичний репродуктор.

На даний момент проєкт розвитку свинокомплексу агрохолдингу KSG Agro реалізований на 50% і має близько 60 тис. поголів’я свиней. За проєктом агрохолдинг планує збільшити кількість свиноматок до 8,6 тисяч та щорічно виробляє 10 тис. тонн свинини, що становить 50% від споживання жителів Дніпропетровського регіону.

KSG Agro – один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені в лістинг Варшавської фондової біржі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають