9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Компанія Контінентал придбала елеваторний комплекс в Івано-Франківській області

Компанія Контінентал Фармерз Груп придбала елеваторний комплекс в Івано-Франківській області (м. Городенка) загальною потужністю одноразового зберігання 87,5 тис. тонн.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

Генеральний директор Контінентал Фармерз Груп Георг фон Нолкен зазначив, що за останні два роки інвестиції в розвиток інфраструктури та оновлення технічного парку компанії вже склали $72 млн.

“У цьому році, крім покупки елеватора, ми запустили ще один інвестпроєкт — будівництво сучасного картоплесховища потужністю 16 тис. т у Львівській області, яке днями плануємо запустити в роботу”, – прокоментував він.

Контінентал вже володіє 4 елеваторами та 3 сушильно-зерновими комплексами загальною потужністю одноразового зберігання 420 тис. т в Тернопільській і Львівській областях. Крім того, придбаний компанією елеватор в Івано-Франківській області дозволить Контінентал одночасно зберігати більш ніж півмільйона тонн врожаю й оптимізувати логістику від поля до елеватора.

“Купівля елеватора в місті Городенка — це черговий крок на шляху розширення виробничих потужностей Контінентал, а також ще одна інвестиція в сільськогосподарську галузь, яка підтверджує наміри компанії довгостроково працювати і розвивати бізнес в Україні”, – акцентував Георг фон Нолкен.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають