9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

Компанія HarvEast Holding розпочне вирощувати волоські горіхи на площі понад 650 га

Компанія HarvEast Holding, планує зайнятися вирощуванням [wiki title=”Горіх волоський”]волоських горіхів[/wiki]. Про це заявив Дмитро Скорняков, гендиректор HarvEast в інтерв’ю LIGA.net.

“У нас великі плани по горіховому саду. На нього і зрошення будемо заводити, зараз як раз свердловини буримо. Вирощуватимемо волоські горіхи”, – сказав Скорняков.

За його словами, зараз під горіховими насадженнями зайнято 30 га, але на наступний рік заплановано висадити ще 150 га, а потім ще 500 га.

“Донецька область – лідер з виробництва горіхів, клімат відповідний. Це інтенсивний сад з американськими саджанцями, щепленими на українських горіхах”, – пояснив Скорняков.

Як порахував топ-менеджер HarvEast Holding, інвестиції в проект складуть до 4 млн євро до 2018 року.


HarvEast – сільськогосподарський холдинг. Основні напрямки діяльності: рослинництво (вирощування пшениці, соняшнику, ячменю, багаторічних трав, кукурудзи) і молочне тваринництво. Холдинг HarvEast створений 10 березня 2011 року на базі сільськогосподарських активів ПАТ ММК ім. Ілліча. Акціонерами HarvEast Holding є група  СКМ  і група  Смарт-Холдинг.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають