9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 5 Грудня, 2023

Компанія Grain Alliance інвестує близько $2 млн в борошномельний завод на Київщині

Сільськогосподарська компанія Grain Alliance (Швеція), що має активи в Україні, планує інвестувати близько $ 2 млн в запуск борошномельного заводу в Яготині

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Зараз ведемо роботу, вже привезли обладнання для перероблювання пшениці в борошно. Запуск плануємо на квітень-травень, – повідомив головний виконавчий директор Grain Alliance Євген Радовенюк.

Компанія вже розвиває два проекти з виробництва насіння сої, пшениці, вівса, жита, а також з виробництва рідких мікродобрив.

У найближчі рік-два за інвестиціями в насінництво ми вийдемо на $ 1-1,5 млн, по борошну – близько $ 2 млн, по міндобривах – близько $ 1 млн, – зазначив Є. Радовенюк.

Компанія Grain Alliance до 2020 року розраховує збільшити елеваторні потужності майже в два рази – до 400 тис. тонн. В планах також розширення земельного банку до 100 тис. га, та досягти обсягів реалізації зерна в 1 млн тонн.

Grain Alliance обробляє в Україні 53 тис. га сільськогосподарських земель в Київській, Черкаській, Полтавській та Чернігівській областях. Засновниками є ТОВ “Харвест Мун Іст” (смт Баришівка Київської обл.) та BZK Grain Alliance (Швеція).

Останні новини:

Зараз читають