9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

Компанія “Фуд Факторі” вкладає $2 млн у виробництво спіруліни

Виробництво буде розташоване у Запорізькій та Київській областях

Компанії «Фуд Факторі», планує до 2020 року виробляти до 12 тонн спіруліни на місяць. Для цього компанія інвестує понад $2 млн у будівництво нових майданчиків у Запорізькій та Київській областях.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Agravery

Новий виробничий майданчик у Запорізькій області, потужністю 3 тонни спіруліни в місяць, буде відкритий уже до кінця року. Інвестиції в проект складуть близько $500 тисяч.

Також ведуться переговори (та вже узгоджено передачу 2 га землі в оренду) щодо будівництва подібного комплексу у м. Буча під Києвом. Потужність даного комплексу становитиме до 30 тонн товарної спіруліни на місяць.

Розширення виробництва зараз обговорюється з українськими та міжнародними інвесторами. Сподіваємось розширити бізнес і у інших регіонах України. Він є дуже прибутковим, та для розташування виробництва потрібна лише вода, електроенергія та транспортне сполучення, що простіше ніж ординарний аграрній бізнес,  — говорить співвласник компанії Володимир Іщук.

Спіруліна є джерелом амінокислот, вітамінів, макро та мікроелементів. Вона показана при діабеті, порушенні обміну речовин, а вживання її зі звичайним раціоном людини  знижує рівень цукру в крові та відновлює лужний баланс організму.

Останні новини:

Зараз читають