9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

Компанія «АСТАРТА» інвестувала в 2017 році в модернізацію своїх цукрових заводів $13 млн

В даний час Жданівський і Наркевичський цукрові заводи АСТАРТИ почали сезон переробки цукрових буряків урожаю 2017 року.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Агро Перспектива.

Жданівський цукровий завод уже вийшов на планову добову потужність, решта 6 заводів компанії будуть запущені в роботу протягом місяця.

Готуючись до нового сезону, АСТАРТА реалізувала ряд інвестиційних проектів з енергозбереження та підвищення ефективності виробництва. На всіх цукрових заводах була проведена реконструкція і заміна елементів обладнання. Крім того, в 2017 році вводиться в експлуатацію жомосушильна комплекс, гранулятор і склади зберігання сухого жому на Наркевицького заводі. Це дозволить компанії виробляти додатково до 25 тис. Тонн гранульованого жому в рік для експорту, зокрема, на ринок КНР, який став доступний після отримання сертифікаційних дозволів.

Компанія також продовжує стратегію використання поновлюваних джерел енергії у виробництві. У цьому році на Новооржицькому цукровому заводі перероборудована жомосушарка для роботи на паливних пелетах з лушпиння соняшника. Планується, що завдяки цьому витрата природного газу при сушінні жому на підприємстві скоротиться на 50%.

АСТАРТА – вертикально-інтегрований холдинг, який з 1993 року працює в сфері цукрового і сільськогосподарського виробництва.

Основна діяльність – вирощування буряка, зернових і олійних культур, виробництві цукру і супутньої продукції (меляса та сухий гранульований жом), а також молока і м’яса. АСТАРТА також перерабатівает сою на своєму заводі в м Глобине (Полтавська область) і виробляє біогаз на своєму біоенергетичному комплексі в Полтавській області.

Останні новини:

Зараз читають