9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Серпня, 2021

Компанія «Аскет Шиппінг» почала відправку експортних зернових вантажів з центральної України по річці Дніпро

 • Портовий оператор «Аскет Шиппінг» з вересня почав надавати для своїх клієнтів нову логістичну послугу: відправку експортних зернових вантажів з центральної України через мережу власних річкових терміналів на річці Дніпро.

  Про це повідомляється на сторінці компанії в Facebook, передає AgroPortal.

  Як розповів заступник директора «Аскет Шиппінг» з регіонального розвитку Андрій Харченко, в першій декаді місяця заплановане відвантаження перших трьох річкових суден. Так, 4 вересня на своєму річковому терміналі в Запоріжжі компанія вже завершила навантаження 2 тис. тонн пшениці на т/х «Діва Марія», а 5 вересня компанія приступила до завантаження т/х «Медногорск».

  За його словами, річковими суднами вантажі клієнтів «Аскет Шиппінг» будуть направлятися для подальшої рейдового перевантаження на морські судна типу Panamax в Чорному морі, в тому числі на банці Трутаева.

  Традиційні шляхи доставки зернових вантажів з Центральної України до морських портів мають ряд обмежень, які постійно стають більш жорсткими. Це пов’язано зі станом автодоріг, наявністю рухомого складу і тарифною політикою «Укрзалізниці», недостатньою ємністю складів портових терміналів. Нова послуга, коли до вже традиційної лінійці послуг в морських портах «Аскет Шиппінг» додає і переваги річковий доставки вантажу і рейдової перевалки, дає нашим клієнтам нові переваги на дуже конкурентному експортному ринку, – коментує Андрій Харченко.

  Доставка вантажів баржами по річках і каналах для перевантаження на великі судна класу Panamax широко поширена в країнах Європи. Логістика відправки експорних зернових вантажів такою річкою, як Дніпро, високоефективна і має хороші перспективи в нашій країні, зазначив заступник директора «Аскет Шиппінг».

  Андрій Харченко додав, що у 2018 році «Аскет Шиппінг» також планує почати роботу на своїх річкових терміналах в Дніпрі і Черкасах.

  Усі річкові термінали компанії оснащені сучасним вантажним і лабораторно-ваговим обладнанням, що дає можливість вести інтенсивну навантаження судів з оперативним проведенням аналізу якості зернових вантажів. При цьому компанія «Аскет Шиппінг» планує створити близько 30 нових робочих місць, – повідомляють в компанії.

  Для довідки: компанія «Аскет Шиппінг» працює в п’яти морських портах – Бердянськ, Маріуполь, Херсон, Миколаїв, Одеса і співпрацює з найбільшими зернотрейдерами України. У Бердянську «Аскет Шиппінг» надає повний комплекс логістичних послуг, пов’язаних з експортною відправкою зернових вантажів: перевезення вантажів відправника на припортові склади, зберігання вантажу, транспортування вантажу в порт до борту судна, морську перевалку вантажів, оформлення митних і інших документів, необхідних для експортної відправки вантажу, суднове агентування, сертифікацію, лабораторні дослідження, фумігірованіе зерна.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Харківський завод спеціальних машин отримав контракт Міноборони на капремонт 110 автомобілів КамАЗ

  ДП «Харківський завод спеціальних машин» (ХЗСМ) отримало контракт Міноборони на капітальний ремонт 110 автомобілів КАМАЗ різних модифікацій...

  Скадовський морський порт прийняв перше торгове судно з початку року

  У Скадовському морському порту пришвартувалося перше у 2021 році торгове судно - Berk, яке прибуло під завантаження сільгосппродукцією на експорт.

  Wizz Air Hungary почала літати над Чорним морем під відповідальністю України

  Авіакомпанія Wizz Air Hungary з середи, 28 липня, почала виконувати польоти в Сімферопольському районі польотної інформації (РПІ) над відкритими водами Чорного моря...

  Україна вела переговори з Boeing про локалізацію літаків T-7A

  Колишній керівник ДП «Антонов» Олександр Лось розказав, що Україна вела переговори з Boeing по локалізації літаків T-7A Red Hawk.Про...

  Приватна компанія на замовлення ЗСУ відремонтує близько 150 двигунів для бронетехніки, систем залпового вогню та ЗРК

  Чергові два великих тендери, з пакета "липневих" замовлень Міноборони, з капітального ремонту значної партії дизельних двигунів попередньо виграла приватна фірма "ПРОМЕНЕРГО".

  На Одещині виконали випробувальні пуски модернізованих ракет до ОТРК “Точка-У” та нових “Тайфун-1” (відео)

  На полігоні Збройних сил України відбулись пуски модернізованих зразків ракет для ОТРК "Точка-У" та ракет "Тайфун-1" до систем РСЗВ 122-мм. Випробувальні пуски...

  На «Завод 410 ЦА» для ремонту прибув Ан-74 Прикордонної служби Казахстану

  На «Завод 410 ЦА» прибув транспортний Ан-74 Прикордонної служби Казахстану для проведення регламентних робіт.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  На верфі «Нібулон» завершили ремонт пошуково-рятувального судна «Олександр Охрименко» (фото)

  Пошуково-рятувальне судно Військово-морських сил України «Олександр Охрименко» (A715) завершило ремонт на верфі «Нібулон».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Зараз читають

  З початку року Україна збільшила виробництво електроенергії на 6%

  У січні-червні 2021 року Україна збільшила виробництво електроенергії на 5,9%, або на 4 303,1 млн кВт-год до...

  На «Завод 410 ЦА» для ремонту прибув Ан-74 Прикордонної служби Казахстану

  На «Завод 410 ЦА» прибув транспортний Ан-74 Прикордонної служби Казахстану для проведення регламентних робіт.

  На Одещині виконали випробувальні пуски модернізованих ракет до ОТРК “Точка-У” та нових “Тайфун-1” (відео)

  На полігоні Збройних сил України відбулись пуски модернізованих зразків ракет для ОТРК "Точка-У" та ракет "Тайфун-1" до...

  На верфі «Нібулон» завершили ремонт пошуково-рятувального судна «Олександр Охрименко» (фото)

  Пошуково-рятувальне судно Військово-морських сил України «Олександр Охрименко» (A715) завершило ремонт на верфі «Нібулон».Передає Національний...