9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Компанія «Агромарс» планує побудує завод для перероблення біовідходів

Фахівці ТОВ «Комплекс Агромарс» (торгова марка «Гаврилівські курчата») відвідали з робочою поїздкою Німеччину, щоб на власні очі побачити, як в Європі вирішують питання перероблення відходів виробництва в енергію.

Делегація відвідала підприємства в містах Вісбаден, Бад-Маргентхайм і Вінтерберг, де розташовані такі заводи з перероблення побутових відходів, деревообробної промисловості та відходів рослинного походження. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Ми обговорювали з керівництвом німецької компанії Kablitz проектування та будівництво заводу з перероблення біовідходів, – розповідає заступник технічного директора компанії «Агромарс» Олександр Сурмач. – Ми попередньо домовилися про будівництво заводу з перероблення курячого посліду з іншими відходами для генерації теплової та електричної енергії.

В день такий завод буде переробляти 330 тонн посліду, виробляючи 4,4 МВт теплової та 6,2 МВт електроенергії. Для спорудження заводу «Агромарс» залучатиме кошти Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Приблизний термін будівництва такого об’єкту – близько двох років. Термін окупності заводу оцінюється експертами в 3-4 роки

За словами Олександра Сурмача, «Агромарс» планує продавати енергію за «зеленим тарифом» державі. На сьогодні німецька компанія готує комерційну пропозицію. У найближчих планах – підписати договір про співпрацю.

Це буде другим кроком компанії по забезпченню безвідходного виробництва. Перший завод по переробці відходів забою та падежу птиці працює на підприємстві з 2015 року. Отже, «Комплекс Агромарс» стане найбільш екологічно оснащеним птахівничим підприємством в Україні.

Останні новини:

Зараз читають