9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Компанія “Агро Патріот” побудує комплекс по зберіганню та переробці часнику

Потужність майбутнього комплексу становитиме 1 тисяча тонн зберігання і перероблення на рік

Грант у $82 тис. на будівництво комплексу виділяє Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP). При цьому UHBDP фінансує 30% від загальної вартості проекту.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на  Інтерфакс-Україна.

Ми співфінансуємо проекти по створенню продукції з доданою вартістю – це обробка, охолодження, сортування, упакування. Я сподіваюся, що в квітні цього року в Одеській області відкриється комплекс зі зберігання та перероблювання часнику нашого клієнта – компанії “Агро Патріот”. Компанія орієнтована на перероблювання, кінцевими продуктами, думаю, буде паста, порошок, маринований часник. – сказав менеджер Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва Дмитро Ніколаєв.

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, реалізується і співфінансується Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA). UHBDP працює з виробниками плодоовочевої продукції із Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Одеської областей.

Компанія “Агро Патріот” займається вирощуванням часнику в Одеській області та експортує свою продукцію до Північної Америки та ЄС.

Останні новини:

Зараз читають