9.5 C
Alba Iulia
Субота, 23 Січня, 2021

Компанія AgriLab налагодила виробництво обладнання для аналізу ґрунту під власною торговою маркою

 • Агроконсалтингової компанія AgriLab, що надає послуги з агрохісервісу і точному землеробству, під власною торговою маркою налагодила виробництво обладнання для автоматизованого відбору проб ґрунту для агрохімічного аналізу.

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на AgroPortal.

  Як говориться в повідомленні компанії, ці пробоотборники стали якісною альтернативою дорогому іноземному обладнанню, яке домінувало на українських полях раніше. Вітчизняне обладнання більш пристосоване до особливостей ґрунтових і польових умов України та має доступний і швидкий сервіс.

  Автоматизовані пробоотборники з GPS прив’язкою точок відбору проб необхідні для агрохімічного обстеження грунтів за сучасними критеріями і, зокрема, для впровадження технологій точного землеробства, – йдеться в повідомленні.

  Відзначається, що значною перевагою вітчизняних пробоотборников є адаптація під різні грунту, автоматизованої, дотримання заданої глибини і якості відбору, швидкість відбору буром навіть на твердих або сухих ґрунтах, а також можливість відбирати проби взимку. Використання обладнання, виготовленого в Україні, зробить послуги дослідження грунтів, зокрема для потреб точного землеробства – доступними.

  Пробовідбірники від AgriLab вже використовує ряд агрохолдингів, а також компанії, що надають послуги з обстеження ґрунтів. На сьогоднішній день тільки компанія AgriLab автоматизованими пробовідбірниками власного виробництва відібрала близько 100 тис. зразків за різними технологіями, що дозволило оцифровувати розподіл різних властивостей ґрунтів на площі понад 800 тис. га, – зазначив СЕО AgriLab Ярослав Бойко.

  За його словами, правильний і точний відбір проб ґрунту – перший крок до цифрового землеробства і практичної реалізації елементів точного землеробства. Більш того, такий підхід дозволяє точно відстежувати динаміку зміни родючості грунтів від впливу технологій, контролювати якість грунтів і уникнути погіршення їх властивостей.

  AgriLab – агроконсалтингова компанія, яка створює комплексні рішення для підвищення ефективності агробізнесу та входить в ТОП-20 найбільш інноваційних компаній України згідно з рейтингом Forbes. Компанія проводить лабораторні дослідження, впроваджує технології точного землеробства, а також розвиває агрообразовательние проекти.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий...

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Епіцентр” інвестує понад $1,2 млрд у розвиток

  Генеральний директор групи компаній "Епіцентр К" Петро Михайлишин повідомив, що у наступні два роки компанія запланувала вкласти $1,22 млрд у свій розвиток.

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження в літаках сімейства Ан-72/74 за...

  Турецька Baykar розробляє свій дрон-винищувач з українською силовою установкою

  Очільник турецької оборонної компанії Baykar Makina Сельджук Байрактар оголосив, що його компанія почала інтенсивні роботи по розробці безпілотного винищувача MIUS.

  У Тернополі тривають масштабні роботи з будівництва станції знезалізнення води

  У Тернополі тривають масштабні роботи з будівництва станції знезалізнення води та реконструкції діючої насосної станції із заміною обладнання. Роботи проводяться в рамках...

  Українських військових екіпірують високотехнологічним обладнанням українського виробництва

  Найближчим часом українські військові будуть оснащені й екіпіровані за зраском бійців НАТО. Адже над цим сьогодні працює одеський завод Telecard – єдине...

  Завод «Океан» відремонтує великий гідрографічний катер «А. Лисенко»

  Суднобудівний завод «Океан» прийняв на ремонт великий гідрографічний катер «А. Лисенко».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  Зараз читають

  У Харкові провели випробовування іонно-плазмових двигунів для супутників та отримали великий експортний контакт

  Протягом двох років Харківський машинобудівний завод "ФЕД" спільно з вченими Харківського авіаційного інституту створювали іонно-плазмові двигуни для...

  У Полтаві розпочали виробництво залізничних та автомобільних цистерн

  Полтавський вагонобудівний завод Групи ТАС виготовив для оператора рухомого складу ТАС-Логістик 10 нових залізничних цистерн.

  “Укрзалізниця” вводить послугу перевезення вантажів з узгодженими термінами та обсягами

  АТ "Укрзалізниця" з січня 2021 року запроваджує новий продукт для своїх клієнтів — послугу перевезення вантажів у...

  Національна гвардія продовжує розбудовувати інфраструктуру для гелікоптерів Airbus (відео)

  Авіабаза Національної гвардії України оновлює інфраструктуру під гелікоптери Airbus – будуються нові ангари для розміщення авіаційної техніки...