9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Компанія AgriLab налагодила виробництво обладнання для аналізу ґрунту під власною торговою маркою

Агроконсалтингової компанія AgriLab, що надає послуги з агрохісервісу і точному землеробству, під власною торговою маркою налагодила виробництво обладнання для автоматизованого відбору проб ґрунту для агрохімічного аналізу.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на AgroPortal.

Як говориться в повідомленні компанії, ці пробоотборники стали якісною альтернативою дорогому іноземному обладнанню, яке домінувало на українських полях раніше. Вітчизняне обладнання більш пристосоване до особливостей ґрунтових і польових умов України та має доступний і швидкий сервіс.

Автоматизовані пробоотборники з GPS прив’язкою точок відбору проб необхідні для агрохімічного обстеження грунтів за сучасними критеріями і, зокрема, для впровадження технологій точного землеробства, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що значною перевагою вітчизняних пробоотборников є адаптація під різні грунту, автоматизованої, дотримання заданої глибини і якості відбору, швидкість відбору буром навіть на твердих або сухих ґрунтах, а також можливість відбирати проби взимку. Використання обладнання, виготовленого в Україні, зробить послуги дослідження грунтів, зокрема для потреб точного землеробства – доступними.

Пробовідбірники від AgriLab вже використовує ряд агрохолдингів, а також компанії, що надають послуги з обстеження ґрунтів. На сьогоднішній день тільки компанія AgriLab автоматизованими пробовідбірниками власного виробництва відібрала близько 100 тис. зразків за різними технологіями, що дозволило оцифровувати розподіл різних властивостей ґрунтів на площі понад 800 тис. га, – зазначив СЕО AgriLab Ярослав Бойко.

За його словами, правильний і точний відбір проб ґрунту – перший крок до цифрового землеробства і практичної реалізації елементів точного землеробства. Більш того, такий підхід дозволяє точно відстежувати динаміку зміни родючості грунтів від впливу технологій, контролювати якість грунтів і уникнути погіршення їх властивостей.

AgriLab – агроконсалтингова компанія, яка створює комплексні рішення для підвищення ефективності агробізнесу та входить в ТОП-20 найбільш інноваційних компаній України згідно з рейтингом Forbes. Компанія проводить лабораторні дослідження, впроваджує технології точного землеробства, а також розвиває агрообразовательние проекти.

Останні новини:

Зараз читають