9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Січня, 2021

Компанія AgriLab до кінця поточного року відкриє на Київщині лабораторію міжнародного рівня

 • Компанія AgriLab до кінця 2018 року в Київській області має намір відкрити лабораторію аналізу і оцінки якості ґрунту і сільгосппродукції за міжнародними стандартами.

  Керівник компанії AgriLab, офіційний представник Міжнародної організації по точному землеробству (ISPA) в Україні Ярослав Бойко в коментарі AgroPortal.ua зазначив, що лабораторія стане базисом центру розвитку точного землеробства в країні.

  За його прогнозами, продуктивність в перший рік складе від 200 зразків ґрунту в добу на широкий комплекс показників (15-20 основних показників якості).

  За кілька років продуктивність лабораторії зросте до 1 тис. Зразків на добу або більше 3 млн га детального обстеження якості грунтів в рік, – констатує Ярослав Бойко.

  Створення лабораторії проходить із залученням досвіду американських експертів, науковців та практиків сфери аналізу грунтів і точного землеробства, з якими давно співпрацює AgriLab. Інвестиції в основне обладнання технологічної лінії лабораторії оцінюються більш ніж в $2 млн. Площа лабораторії перевищує 2 тис. кв. м.

  Планується, що в подальшому, крім аналітичної, дослідницької, науково-технологічної роботи, буде проводитися також навчання фахівців агропідприємств та студентів різних аспектів впровадження тих чи інших елементів точного землеробства.

  У цьому напрямку компанія AgriLab розпочала активну роботу в минулому році, створивши спільно з Національним університетом біоресурсів і природокористування України навчальний проект AgriStart, а вже з початку нового навчального року на його основі буде діяти магістерська навчальна програма.

  Ярослав Бойко вказав на достатній досвід AgriLab, зазначивши, що компанія провела аналіз якості грунтів і оцифровку близько 900 тис. га для понад 230 компаній-клієнтів. У планах компанії за підсумками року вийти за показником аналізу якості грунтів та оцифрування на 1,2 млн га.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “ArcelorMittal Кривий Ріг” за три роки відновив 40 локомотивів

  "ArcelorMittal Кривий Ріг" у 2018-2020 роках відновив 40 своїх тепловозів, в тому числі з заміною двигунів і...

  Літак Ан-178 для Перу очікує вітчизняні двигуни та імпортні комплектуючі

  Транспортний літак Ан-178, що наразі будується на ДП «Антонов» для поліції Перу очікує двигуни та імпортні комплектуючі.Про це...

  Міноборони очікує на проведення випробувань САУ “Богдана” вже найближчим часом

  Міноборони запропонувало "Краматорському заводу важкого верстатобудування" розпочати випробування колісної САУ "Богдана" вже найближчим часом.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence...

  «Мотор Січ» створить морську версію гелікоптера на базі Мі-2

  Акціонерне товариство «Мотор Січ» переробить гелікоптер Мі-2 у морську версію на замовлення Міноборони України.Про це написало видання Defense Express з...

  Катери «Слов’янськ» та «Старобільськ» отримають американські системи озброєння

  Патрульні катери типу Island «Слов’янськ» та «Старобільськ» Військово-морських сил України отримають американське озброєння.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Поліція Полтавщини поповнилася позашляховиками «Renault Duster»

  Автопарк поліції Полтавщини поповнився 12-ма новими службовими автомобілями «Renault Duster».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Керівники...

  “Трансбалктермінал” перевалив рекордний обсяг зернових за рік

  "Трансбалктермінал", що належить агрохолдингу "Кернел" і працює в порту Чорноморськ, у 2019/2020 МР перевалив 6,3 млн тонн зернових вантажів, встановивши таким чином...

  В Одесі починають закупівлі електробусів особливо великої місткості

  Перший проєкт закупівлі електробусів в Одесі було розглянуто та схвалено сьогодні, 26 січня, на засіданні депутатської комісії міської ради з житлово-комунального господарства.

  Зараз читають

  «Аеротехніка» розробила модернізацію зенітно-ракетного комплексу «Куб»

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» представила свою модернізацію ЗРК «Куб» («Квадрат») до версії 2K12M1-2Д «Квадрат-2Д».Передає Національний...

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.

  У Полтаві розпочали виробництво залізничних та автомобільних цистерн

  Полтавський вагонобудівний завод Групи ТАС виготовив для оператора рухомого складу ТАС-Логістик 10 нових залізничних цистерн.

  Завод «Маяк» представив мультикаліберну платформу «КалашНаш»

  Українське підприємство Завод «Маяк», що входить до складу концерну «Укроборонпром» представило мультикаліберну платформу «КалашНаш».