9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Компанія AgriLab до кінця поточного року відкриє на Київщині лабораторію міжнародного рівня

Компанія AgriLab до кінця 2018 року в Київській області має намір відкрити лабораторію аналізу і оцінки якості ґрунту і сільгосппродукції за міжнародними стандартами.

Керівник компанії AgriLab, офіційний представник Міжнародної організації по точному землеробству (ISPA) в Україні Ярослав Бойко в коментарі AgroPortal.ua зазначив, що лабораторія стане базисом центру розвитку точного землеробства в країні.

За його прогнозами, продуктивність в перший рік складе від 200 зразків ґрунту в добу на широкий комплекс показників (15-20 основних показників якості).

За кілька років продуктивність лабораторії зросте до 1 тис. Зразків на добу або більше 3 млн га детального обстеження якості грунтів в рік, – констатує Ярослав Бойко.

Створення лабораторії проходить із залученням досвіду американських експертів, науковців та практиків сфери аналізу грунтів і точного землеробства, з якими давно співпрацює AgriLab. Інвестиції в основне обладнання технологічної лінії лабораторії оцінюються більш ніж в $2 млн. Площа лабораторії перевищує 2 тис. кв. м.

Планується, що в подальшому, крім аналітичної, дослідницької, науково-технологічної роботи, буде проводитися також навчання фахівців агропідприємств та студентів різних аспектів впровадження тих чи інших елементів точного землеробства.

У цьому напрямку компанія AgriLab розпочала активну роботу в минулому році, створивши спільно з Національним університетом біоресурсів і природокористування України навчальний проект AgriStart, а вже з початку нового навчального року на його основі буде діяти магістерська навчальна програма.

Ярослав Бойко вказав на достатній досвід AgriLab, зазначивши, що компанія провела аналіз якості грунтів і оцифровку близько 900 тис. га для понад 230 компаній-клієнтів. У планах компанії за підсумками року вийти за показником аналізу якості грунтів та оцифрування на 1,2 млн га.

Останні новини:

Зараз читають