9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 25 Січня, 2022

Компанія Ukrlandfarming запустила нову лінію з виробництва комбікормів

Для запуску нової лінії з виробництва комбікорму було інвестовано 2 млн гривень. Відкриття нової лінії дозволить виробляти гарантовано якісні корми для курей-несучок на підприємствах агрохолдингу “Авангард”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу компанії

Загалом комбікормовий завод СП “Весна 21”, що входить до складу групи виробляє близько 200 тис. тонн кормів на рік і є основним постачальником комбікормів для курей основних птахофабрик, що входять в агрохолдинг “Авангард”. Раніше підприємство купувало на ринку соєву олію і соєву макуху, які є інгредієнтами для кормів, а з запуском нової лінії завод зможе самостійно виробляти їх з власної сировини. Нова лінія по виробництву масла соєвого та соєвої макухи запрацює вже в кінці лютого.

blank

Ми хочемо бути впевненими в якості кормів, якими пізніше годують курей-несучок на підприємствах агрохолдингу” Авангард “, тому ми прийняли рішення про будівництво лінії, що дозволить забезпечити наші потреби в білковій сировині, – розповідає директор ТОВ СП “Весна 21” Максим Величко

Для будівництва нової лінії було обрано обладнання українських виробників – ТОВ” ЧеркасиЕлеваторМаш “і ТОВ” ВІП “Данкер”, які добре зарекомендували себе не тільки в Україні, а й за кордоном.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають