9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Компанія Allseeds створює хаб рослинних олій в порту Південний

Можливості олійного комплексу групи Allseeds дозволяють створити чорноморсько-серeдземноморскій хаб рослинних олій на базі перевалочного терміналу компанії в порту Південний.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Инфоиндустрия.

Завдяки інфраструктурі компанії, протягом тижня в січні 2019 року вона змогла завантажити два судна «ARIONAS» та «Maersk Trenton з 35 тис. тонн соняшникової олії кожне. Швидкість завантаження становила понад 750 т\год.

Такі темпи навантаження масла стали можливими завдяки вдалим проектним рішенням та інвестицій Групи Allseeds в розвиток своєї власної й портової інфраструктури, а також плідній співпраці з надійним портовим оператором – компанією ТИС.

Все це є хорошою основою для створення в порту Південний чорноморсько-серeдземноморского хабу рослинних масел, необхідного для підвищення конкурентоспроможності масляного бізнесу України на світових ринках. Переваги роботи з перевалочним терміналом рослинних масел Allseeds розуміють і цінують глобальні гравці і його постійні партнери – компанії Кernel, Cargill, Avril та інші, – говорять в компанії

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають