9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 27 Червня, 2022

Комбінат «Дніпро» майже вдвічі перевиконав очікувані показники

ДО «Комбінат «Дніпро» одержав надходжень на загальну суму 5 257 тис. грн., перевиконавши очікувані показники на понад 180%, повідомляє Сміла.ua з посиланням на генерального директора комбінату Наталію Матусевич.

За її словами, таких показників вдалося досягти завдяки активній політиці залучення нових контрагентів, укладання з ними договорів на основні та додаткові послуги, а також збільшення обсягів навантажувально-розвантажувальних робіт.

«Суттєве збільшення обсягів наданих комбінатом послуг на комерційній основі було одним з пріоритетних завдань на 2017 рік. Справжнім рекордом за останні кілька років стало суттєве збільшення кількості завантаження тарозвантаження вагонів. Лише за січень кількість таких вагонів склала 85 одиниць. При тому, що за весь 2016 рік ця цифра була лише 134», – прокоментувала результат роботи комбінату генеральний директор.

Цікаво, що торік комбінат «Дніпро» сплатив різного роду податків та зборів на загальну суму понад 880 тис. грн., а загальний показник вкладених у модернізацію коштів склав майже 1,5 млн.грн.

Серед предметів модернізації очільниця комбінату назвала ремонт покрівель складів, внутрішнє вапнування складських приміщень, придбання акумуляторних батарей до електронавантажувачів, ремонт електродвигуна крану, модернізацію систем відеонагляду, освітлення, пожежної охорони, встановлення автоматичних воріт, LED прожекторів, що дозволило розширити зберігальні площі, збільшити кількість техніки, проводити енергозберігаючі заходи.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають