9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

Китай має намір інвестувати $515 млн в українське садівництво

blankКошти будуть спрямовані на розвиток переробки плодів, будівництво фруктосховищ і виробничо-логістичних комплексів.

Державна корпорація Китаю China Haisum Engineering, яка займається розробкою і впровадженням інфраструктурних проектів, має намір протягом наступних двох років інвестувати $ 515 млн у розвиток української галузі садівництва, що буде сприяти розвитку українського аграрного сектору.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на УНІАН.

Про це повідомив глава асоціації “Укрсадпром” Дмитро Крихта в ході підписання меморандуму про співпрацю між українською асоціацією і держкорпорацією Китаю.

Завдяки китайської корпорації українські садівники зможуть отримати $ 515 млн протягом наступних двох років. Це прекрасна можливість для того, щоб зробити українське садівництво конкурентоспроможним на світовому ринку, – сказав Крихта.

Зокрема, за його словами, $170 млн буде направлено на розвиток галузі переробки плодів, $30 млн – на будівництво фруктосховищ і $120 млн – на будівництво виробничо-логістичних комплексів.

Також важливим напрямком співпраці стане вдосконалення українських систем зрошення, в яке китайська сторона планує інвестувати $53 млн.

Крихта зазначив, що китайські партнери відібрали для фінансування 18 проектів в 16 областях України. При цьому суми інвестицій для кожного з них будуть коливатися від $200 тис. До $25 млн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають