9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Херсонська компанія збудує завод добрив у Латвії

Українська компанія «5 Element», що виробляє нанодобрива, провела переговори з компанією Biodinamika про спільне будівництво у 2020-му році заводу з виробництва препаратів в Латвії.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AgroPortal.

Компанія Biodinamika тестує наші препарати. Вони мають свої препарати гуміт, які діють на ґрунт, а препарати «5 Element» — комплексної дії, спрямовані безпосередньо на рослину. Побудувавши завод в Латвії наші майбутні партнери хочуть забезпечувати ще 6 країн нашими препаратами — країни Балтії, Білорусь, Голландію, Швецію», — зазначає власник компанії Володимир Білий.

За словами бізнесмена, інвестиції у будівництво становитимуть приблизно €100-120 тис., які окупляться через рік. Будівництво підприємство планується у рамках реалізації стратегії зі створення виробництв в інших країнах.

Використовуємо стратегію схожу на стратегію компанії Coca-Cola: технологія виробництва препаратів буде українською, вона вже запатентована, а заводи по виробництву будуть розташовані в інших країнах. При цьому всі компанії будуть створені під брендом 5 Element. Таким чином ми плануємо через 5 років зайняти 5% світового ринку в органічному сегменті, — зазначає генеральний директор та власник «5 Element».

Переговори про створення спільних виробництв вже паралельно ведуться з Індією, США, Іспанією та Китаєм. Також, у Китаї на даний момент проходить реєстрація торгової марки «5 Element».

У березні ми запланували створення спільного підприємства з індійською компанією і в 2020 році плануємо побудувати завод. Інвестиції в нього з нашого боку будуть складати $70 тис. Через великий попит на препарати вкладені інвестиції повернуться за три місяці, — розповідає Білий.

Сьогодні, «5 Element» займає не більше 1% ринку України, але на думку Володимира Білого, цей відсоток буде зростати, адже максимальний старт «5 Element» в Україні запланований на осінь.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають