9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Травня, 2023

«Кернел» стає найбільшим землевласником в Україні

blankОдин з найбільших агрохолдингів України «Кернел» завершує переговори про придбання двох агрокомпаній, сумарний земельний банк яких складає 230 тис га.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на «АгроПравда».

Ми близькі до завершення двох транзакцій, які ми анонсуємо незабаром. Ми говоримо про дві угоди: одна з них на 190 тис. га, друга – на 40 тис. га з інфраструктурою і декількома силосами, – повідомив під час телефонної конференції з інвесторами Андрій Веревський, засновник «Кернел» і голова ради директорів компанії.

За його словами, площі цих компаній розташовані близько до Зембанк “Кернел”, тому після завершення угод агрохолдинг наростить активи в регіонах присутності.

Раніше Landlord повідомляв, що Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив «Кернелу» купити агрохолдинг «Українські аграрні інвестиції» із земельним банком близько 200 тис. га. До цього моменту компанія володіла 380 тис га землі.

У березні 2017 року АМКУ дозволив «Кернелу» купити у Glencore 10 агропідприємств в Черкаській, Київській та Вінницькій областях.

«Кернел» – найбільший виробник і експортер соняшникової олії в Україні.

Після завершення всіх покупок земельний банк «Кернел» з сукупною площею 810 тис га стане найбільшим в країні, обігнавши компанію «Укрлендфармінг», нині володіє 654 тис га.

Останні новини:

Зараз читають