9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

“Кернел” купить 10 українських агропідприємств

Агропідприємства розташовані в Київській, Черкаській та Вінницькій областях

Антимонопольний комітет України дозволив нідерландській компанії Jerste BV, що належить найбільшому виробнику масложирової продукції в Україні агрохолдингу “Кернел”, придбати контрольні пакети акцій десяти українських аграрних підприємств. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на УНІАН

Дані агропідприємства розташовані в Київській, Черкаській та Вінницькій областях.

Зокрема, Jerste BV отримала дозвіл на придбання частки в статутному капіталі сільськогосподарських підприємств “Агро Інвест Україна” (м.Київ), “Агро Логістика Україна” (Київська обл.), “Богданівське” Вірфіл Лімітед (Київська обл.), “Долинка-Агро” (Черкаська обл.),” Київська Русь” Вірфіл Лімітед (Київська обл.), “Колос” Вірфіл Лімітед (Київська обл.), “Коритня-Агро КМ” (Черкаська обл.), “Лан” Вірфіл Лімітед (Київська обл.), “Лукашівка і К”(Черкаська обл.) і “Юшківці-Агро” (Вінницька обл.), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управлен я товариств.

Раніше повідомлялося, що в середині березня АМКУ дозволив компанії Jerste BV купити більше 50% акцій 10 аграрних підприємств, які належать одній з найбільших в світі постачальників сировини – швейцарської компанії Glencore International AG.

Раніше “Кернел” заявляв про плани наростити свій земельний банк в Україні. Як один з можливих варіантів розглядалися активи агрохолдингу “Мрія”.

З 2016 фінансовому році (ФР, липень 2015 – червень 2017) “Кернел” збільшив чистий прибуток в 2,1 рази – до $ 225,2 млн. При цьому виручка холдингу за вказаний період скоротилася на 14,6% – до $ 1,99 млрд .

Холдинг “Кернел”, контрольований українським бізнесменом Андрієм Веревським, є найбільшим в Україні виробником і експортером соняшникової олії, а також одним з найбільших експортерів зернових і великим виробником сільськогосподарських продуктів.

Компанія також надає послуги зі зберігання сільгосппродуктів, експорту через належні їй термінали на Чорному морі. Земельний банк компанії становить 390 тис. Га. На українському ринку олійно-жирова продукція “Кернел” представлена ​​торговими марками “Щедрий Дар”, “Стожар”, “Чумак Золота”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають