9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Кернел інвестує у розвиток своїх підприємств $540 млн

Капітальні інвестиції агрохолдингу «Кернел» до 2021 року складуть $ 40 млн, з яких до середини 2018 року була інвестовано $100 млн.

Про це заявив генеральний директор компанії Андрій Веревський, йдеться в повідомленні компанії на Варшавській фондовій біржі. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на AgroPortal.

В цілому наші капітальні витрати складуть $329 млн в 2019 фінансовому році, – сказав він.

Веревський додав, що з цієї суми $42 млн буде виділено на продовження будівництва заводу з переробки олійного насіння в Західній Україні, $66 млн на поточний будівництво експортного терміналу в порту Чорноморськ, $41 млн для інвестицій в силоси, $7 млн ​​на залізничні вагони, $62 млн – на сільськогосподарську техніку.

Ми впевнені в нашому фінансовому стані в 2019 і 2020 роках, ми зможемо фінансувати ці інвестиції з поточних облігацій, операційних грошових потоків і ліній, зарахованих до банків, – сказав Веревський.

В рамках стратегії розвитку до 2021 року «Кернел» планує побудувати завод з переробки олійного насіння в Західній Україні, вартість якого складе $ 180 млн. Планова дата введення в експлуатацію – початок 2021 року.

Компанія буде модернізувати більшість своїх заводів з переробки олійного насіння в 2019-2020 роках, на що піде $150 млн. Інвестиційні плани також припускають будівництво нового експортного терміналу зерна в порту Чорноморськ за $120 млн, інвестиції в сховища в 2019-20 роках – $65 млн, покупку 500 залізничних вагонів – $25 млн.

«Кернел» – найбільший в світі виробник і експортер соняшникової олії, провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Вертикально-інтегрована структура компанії будується на тісно пов’язаних між собою бізнес-сегментах: виробництво, експорт і внутрішній продаж соняшникової олії; високотехнологічне рослинництво; експорт зернових культур; надання послуг зі зберігання і перевалки зерна на елеваторах і портових терміналах. На частку Кернел припадає близько 8% світового виробництва соняшникової олії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають