9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

Канадська компанія почне продавати в Україні органічні добрива

Канадська компанія Earth Alive Clean Technologies завершила реєстрацію в Україні свого запатентованого біодобрива Soil Activator®.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на delo.ua

“Процес реєстрації був складним, але Україна є стратегічним відправною точкою для Earth Alive в Східній Європі. Україна має величезний потенціал для зростання сільського господарства і активно прагне до сталого розвитку своєї продуктивності”, – цитується в прес-релізі компанії директор по бізнес питань Мігель Монрой (Miguel Monroy).

Згідно з повідомленням Україна обробляє близько 32,5 млн га орних земель, основними сельхозкультурами є пшениця, соняшник і кукурудза, близько 800 тис. Га відведено під вирощування овочів і фруктів.

За словами головного агронома Earth Alive Саймона Нойфельд (Simon Neufeld), зареєстрований в Україні продукт Soil Activator® дозволить збільшити врожайність польових і садових культур, в тому числі кукурудзи, і одночасно зберегти якість грунту і водних ресурсів.

Початкова комерціалізація і дистрибуція біодобрива в Україні вже ведеться. Earth Alive проводить комерційний тест на кукурудзі великої української агропромислової компанії.

“Реєстрація в Україні дає Earth Alive нову можливість на європейському ринку і свідчить про початок розширення компанії в цьому динамічному регіоні”, – цитується в повідомленні головний виконавчий директор Майкл К. Уоррен (Michael K. Warren).

Earth Alive прагне стати ключовим гравцем на світових ринках екологічно стійких промислових рішень. Компанія працює з новітніми інноваціями в області мікробних технологій для розробки та патентування інноваційних продуктів, які можуть вирішувати промислові проблеми, пов’язані із захистом навколишнього середовища від хімічних речовин і добавок.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають