9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Канада інвестує 19 мільйонів канадських доларів на розвиток сільського господарства в південних регіонах України

Бюджет проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), спрямованого на грантову підтримку виробників плодоовочевої продукції в південних областях України, оцінюється в CAD19 млн.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на fixygen.ua.

Бюджет проекту – більш CAD19 млн. З цих коштів ми, станом на зараз, витратили менше половини. Наше завдання до квітня 2021 року максимально ефективно використовувати ці кошти на допомогу малим і середнім виробникам на півдні країни, – повідомив менеджер українського проекту бізнес -Розвитку плодоовочівництва Дмитро Миколаїв журналістам на другому міжнародному конгресі “Органічна Україна 2018” в четвер.

За його словами, повноцінна робота в рамках стартував у 2014 році проект почалася у 2016 році. Протягом майже двох років йшов підготовчий процес, UHBDP займалася пошуком партнерів в регіонах.

Уже в 2016 році ми реалізували два проекти, у 2017 році – чотири. Сподіваюся, у 2018 році буде реалізовано ще два-три проекти, мова йде про виробництво продуктів з додатковою вартістю, – сказав Д.Ніколаев.

Як повідомлялося, UHBDP планує виділити компанії “Агро Патріот” грант в розмірі $82 тис. Для запуску комплексу по зберіганню і переробці часнику. Його потужності складуть 1 тис. тонн зберігання і переробки в рік.

Влітку 2018 року планується відкриття комплексу із зберігання фруктів та овочів компанії “Лана” в Запорізькій області. Планована потужність 3,5 тис. тонн зберігання. Інвестиції UHBDP в запуск цього комплексу складуть близько $100 тис.

UHBDP фінансує 30% загальної вартості проектів, які мінімально оцінюються в $200 тис. Термін реалізації проектів рік-півтора.

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, реалізується і співфінансується менонітське Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA). MEDA співпрацює з Ізраїльським агентством міжнародного співробітництва (MASHAV) і міжнародними сервісними компаніями з метою надання технічної підтримки.

UHBDP працює з виробниками плодоовочевої продукції із Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Одеської областей.

Повний термін реалізації проекту по 31 березня 2021 рік.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають