9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Італійська компанія розвиватиме виробництво горіхів в Україні

Італійська агропромислова група Besana, яка є лідером світового виробництва, обробки та реалізації продуктів харчування з горіхів і сухофруктів, розглядає Україну як потенційного партнера по розвитку сільського господарства та реалізує проект з розвитку вирощування горіхів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Agroportal.

За словами президента групи Besana Піно Кальканьо, мета проекту — збільшити виробництво горіхів високоякісних сортів, які користуються попитом у харчовій промисловості. Компанія зацікавлена в розвитку виробництва фундукові сортів, які були розмножені в італійських лабораторіях способом мікроклонування з високим рівнем адаптації та є стійкими в холодному кліматі.

Для реалізації проекту в Україні компанія підібрала промислові гарантовано якісні і смачні сорти, які цінуються на ринку: Тонда ді Джиффоні («Tonda di Giffoni»), Тонда джентіле делле ланге («Tonda Gentile delle Langhe») та Тонда роману «Tonda Gentile Romana».

Проект перш за все передбачає навчання інноваційним агропромисловим технологіям місцевого населення.

Україна, відома в світі як «житниця Європи», може стати ключовим партнером італійської групи в галузі вирощування та обробки горіхів і здобути першість у застосуванні новітніх європейських сільськогосподарських технологій. Проект зосереджений в першу чергу на розвиток посадок фундука, але не виключає і вирощування волоського горіха, мигдалю і навіть фісташки, — йдеться у повідомленні компанії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають