9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

Ірландський підприємець побудує елеватор на Львівщині

Джонатак Клібборн, підприємець з Ірландії, зацікавлений в спорудженні елеватора на Львівщині.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА. Передає Агравері.

Ірландський інвестор уже має невеликий бізнес в аграрній сфері в області, для цього залучив 100% власних інвестицій. Тепер він зацікавлений в розширенні свого підприємства.

Так, наразі бізнесмен, за сприяння Львівської ОДА, розпочав пошук земельної ділянки, до якої має певні технологічні вимоги, зокрема розташування поблизу залізниці для подальшого спрощення перевезення зерна.

«Елеватор, який ви плануєте спорудити ― це додаткові потужності для економіки області. Ми зацікавлені в тому, щоб він постав якнайшвидше і, відповідно, сприятимемо у пошуку землі під майбутнє підприємство» ― наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Як тільки питання з земельною ділянкою буде вирішено, інвестор готовий розпочати спорудження об’єкту. За попередніми підрахунками, спорудження можна завершити за 12 місяців.

Окрім того, у довготермінових планах підприємця з Ірландії і надалі розширювати свій аграрний бізнес саме на Львівщині. У майбутньому він займатиметься і розведенням великої рогатої худоби саме на території області й, відповідно, заготівлею м’яса та молочної продукції.

Останні новини:

Зараз читають