9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Іракські інвестори хочуть виробляти курятину в Київській області

Бізнесмени з Іраку планують інвестувати $15 млн у підприємство з виробництва курятини в Київській області

Іракські бізнесмени ведуть переговори з підприємством Київської області про інвестування $15 млн у виробництво курятини, повідомляє Торгово-промислова палата України за підсумками бізнес-форуму “Співпраця Україна – Ірак”. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Дело.

“Запущено переговорний процес щодо $ 15 млн інвестицій в українське виробництво курятини. Йдеться про підприємство, яке працює в Київській області”, – цитується в повідомленні голова Іраксько-української ділової ради Аббас Ель Нурі.

За його словами, пропозиція українського виробника включає два варіанти – оренду виробництва або його повний продаж.

“Іракська сторона планує експорт продукції з цього підприємства в Ірак в обсязі 1 тис. тонн вже в цьому році, а в 2018-му цю цифру планують наростити до 1,5 тис. тонн”, – зазначив він.

Як повідомлялося, Ірак в середині червня зняв заборону на ввезення м’яса птиці з України, введений в середині березня через спалахи пташиного грипу.

Згідно з митними даними ДФС, Україна за підсумками січень – червень 2017 року експортувала 147,42 тис. тонн м’яса птиці і субпродуктів, що на 38,5% більше, ніж за аналогічний період 2016 року.

Експорт м’яса птиці і субпродуктів в 2016 році збільшився на 48,9% – до 240,16 тис. тонн

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають