9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

Іноземці які зробили вагомий внесок у розвиток аграрної сфери України

Сфера АПК активно розвивається, залучаючи кращі кадри і впроваджуючи сучасні IТ-рішення, і все це завдяки працьовитим людям, які змінюють його на краще кожен день. Свій вагомий внесок внесли і іноземці.

Історії про те, як вони потрапили в Україну, найрізноманітніші – хтось приїхав сюди на час, щоб попрацювати, а хтось просто повернувся на батьківщину після багатьох років життя за кордоном.

Редакція AgroPortal.ua провела телефонне опитування, респонденти якого виділили 5 іноземців, які, на їхню думку, внесли вагомий внесок в розвиток українського агропромислового комплексу, передає Національний промисловий портал.

Источник фото: KP.UA

Мішель Терещенко, нащадок давнього роду українських цукрових промисловців і меценатів, – не просто мер Глухова. Про нього говорять як про людину, який відродив льонарство і впроваджує нові стандарти політичного життя країни.

В Україну він переїхав з Франції понад 13 років тому, оскільки хотів повернути колишню славу рідного краю. Його предки роками займалися вирощуванням цукру в Глухові, батько ж був вченим і працював над технологіями біопалива з ріпаку. Та й сам Мішель все життя присвятив сільському господарству. За його словами, Україна – це країна величезних нереалізованих можливостей, які потрібно тільки розгледіти.

Україна – край безмежних перспектив і можливостей. Адже можна взяти в оренду поле. Оренда землі недорога, а якість дуже гарне. А ще людський фактор – країна хороших експертів. Вони можуть працювати в маленьких селах на дуже розумних умовах. Але виробникам потрібна цільова державна програма, це повинна бути комплексна стратегія, – розповідає Мішель Терещенко.

Мер Глухова вважає, що економічний клімат в Україні не так вже й поганий. Однак зізнається, що на своєму шляху зустрів досить перешкод і нерозуміння з боку місцевих чиновників. Однак це не завадило йому отримати величезну підтримку від населення (66%) і зайняти пост мера Глухова.

Якби він був несприятливим, я б тут не працював. В мене є вибір. Україна більш перспективна для агробізнесу, ніж інші країни. А проблеми завжди є і будуть, як і всюди в світі. Економічні питання вирішуємо, а політичними не займаємося. Всі французькі фірми, що розміщені в Україні в 2005 році, коли я починав свою справу, залишилися на українському ринку. Вони прибуткові, інвестують у свій розвиток. Ваші системи бізнесу можна назвати незвичайними, але якщо люди хочуть працювати, вони можуть це робити й без корупції, – впевнений Терещенко.

Сьогодні робота Мішеля говорить сама за себе: він зайнявся об’єднанням територіальних громад, благоустроєм міста та відродженням іміджу Глухова як козацької столиці. До слова, бачить перспективу в вирощуванні льону і технічних конопель, які в цьому регіоні колись були популярними культурами. І це тільки початок, тому що нових ідей для розвитку у Терещенко вистачає.

Источник фото: rau.ua

Томаш Фіала працює інвестбанкіром в Україні ось уже 21 рік. Його по праву можна назвати людиною, яка в цілому змінила ставлення українського бізнесу до ведення прозорої діяльності.

Томаш почав кар’єру інвестиційного банкіра в Bayerische Vereinsbank в Празі. Все змінилося, коли його попросили очолити інвестиційний банк в Центральній та Східній Європі Wood & Co. з офісом в Києві.

Після цього він вирішив повернутися в Україну для того, щоб відкрити власну інвестиційну компанію Dragon Capital. Фіала визнається, що динаміка розвитку АПК за цей період його вражає.

З моменту прийняття Земельного кодексу в 2001 році та приватизації 28 мільйонів гектарів сільськогосподарських земель виробництво зернових в Україні збільшилася на 66%, до 66 млн т, – розповідає Фіала. – Більш ніж в 6 разів зросло виробництво соняшникової олії. Серйозні успіхи також є і в тваринництві – виробництво м’яса зросло на 53%, при чому, в основному шляхом п’ятикратного зростання виробництва м’яса птиці. Також на 56% зросло виробництво яєць. В цілому це дозволило наростити сумарний експорт сільськогосподарської продукції та продуктів харчування до $ 15,3 млрд у 2016 році.

За його словами, потенціал для подальшого зростання залишається не менше колосальним.

Врожайність пшениці в Україні залишається на 26% нижче за аналогічний показник в ЄС, а кукурудзи – на 66% нижче, ніж в США, – додає він.

Найскладнішим у роботі в українському сільському господарстві пан Фіала вважає відсутність ринку землі.

Якби ринок був введений в 2004 році, як було обіцяно 7 мільйонам селян, то обсяг інвестицій в галузь міг би бути в рази вище, а селяни могли б користуватися землею без обмежень і більше заробляти, – розповідає Томаш Фіала спеціально для AgroPortal. ua.

Також, за його словами, залишаються складнощі у зв’язку з обмеженою зерновою інфраструктурою і відсутністю чіткої та стабільної політики підтримки та оподаткування в сільському господарстві. Попри всі мінуси, Фіала планує і далі працювати в Україні.

Источник фото: Gazeta.ks

Карл Стурен після роботи в шведської королівської кавалерії приїхав в Україну зі своїм племінником Йоханом в 1993 році для того, щоб будувати бізнес. І це попри те, що їхня сім’я вже мала власний консервний завод. Стурен навіть інвестора знайшов, проте його очікування не виправдали «лихі 90-е».

Приїхавши сюди, ми думали, що Україна стане однією з провідних європейських країн, що тут не буде ринку як такого, а буде організована торгівля, але, на жаль, ми помилилися, – розповідає Карл Стурен, – Урядом було проведено чимало реформ, однак вони не пішли на «ура».

У той час як українські бізнесмени дивилися в сторону металургії, а деякі крали, Стурен бачив перспективу сільського господарства. Підприємець викупив старий консервний завод в Херсонській області. Так Україна отримала таку популярну торгову марку кетчупу “Чумак”, а також безліч інших продуктів харчування. Зараз же швед займається новим бізнесом – вітроенергетикою.

Найголовнішою проблемою для України, за словами Карла Стурена, є корупція, і щоб рухатися вперед, її потрібно викорінити. А якщо ми хочемо зробити вітчизняний АПК реальним локомотивом української економіки, в першу чергу, необхідно впорядкувати українське законодавство.

Источник фото: facebook.com

Фалк Небігер працює в Україні з 1992 року, з того часу німець відкрив багато бізнесів самих різних напрямків – від сфери харчової промисловості до модних бутиків.

Ресторатор-підприємець володіє мережею закусочних «Містер Снек». Для його бізнесу динаміка розвитку українського АПК позитивна.

Як і у кожної справи, є періоди спадів і підйомів. Це нормальна практика для країни, – стверджує Фалк.

Для його бізнесу особливо відчутними є курсові коливання, адже його компанії працюють з іноземними партнерами.

Варто згадати також про нестабільну політичну ситуацію на сході України та анексії Криму, ця ситуація сильно відбивається на українській економці, – розповів для AgroPortal.ua пан Небігер.

blank

Корнеліс Хузінха приїхав з Нідерландів для того, щоб відродити українське село на Черкащині. Все почалося в 2001 році з невеликої європейської делегації в Маньківський район Черкаської області. Те, що побачили європейські аграрії, не багато не викликати в них шок – підприємства були запущені, а родючі землі простоювали.

Незважаючи на всі мінуси, кілька підприємців спільно з українськими аграріями домоглися дозволу займатися тут сільським господарством. У їх числі був і Хузінха, який згодом став главою ФГ «Кищенці».

В Україні я вже 15 років. Коли я сюди приїхав, то пів-України було під бур’янами, а зараз кожен її клаптик обробляється і важко знайти нові землі для роботи, – розповідає Корнеліс Хузінха.

Також він говорить про те, що в Україні дійсно важко працювати. Однак голландець не мав надлишкових надій і просто старанно працював для того, щоб зробити прибутковим своє фермерське господарство.

Нестабільність і постійні зміни в законодавстві змушують постійно підлаштовуватися під українські реалії. Для мене як для фермера важлива підтримка. Звичайно, є і якісь дотації, але я їх затятий противник, адже, на мою думку, саме вони породжують корупцію, – ділиться з AgroPortal.ua Корнеліс.

За словами фермера, для того щоб вітчизняний АПК став процвітаючим, потрібно багато і безперервно працювати. А особливого секрету успіху тут немає.

Треба навчитися робити логістику більш економною, оптимізувати всі виробничі процеси, провести консолідацію земель і здійснювати реальну підтримку фермерів, які вкладають кошти в рослинництво або тваринництво, – стверджує пан Хузінха.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають