9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Індійські компанії мають намір інвестувати у вирощування бобових та будівництво фармацевтичного заводу на Дніпропетровщині

Дніпропетровщина та Індія планують розширити співпрацю. Пріоритетні напрямки – сільське господарство, фармацевтика та ІТ. Збираються поглибити і культурний обмін.

Про це стало відомо під час бізнес-семінару у ДніпроОДА, передає Національний промисловий портал.

Індія – дуже важливий економічний партнер  України. Є перспектива збільшення обсягів торгівлі вже у найближчі роки до 4 млрд дол США, – повідомив радник голови ДніпроОДА Віталій Литвин. – Індійську сторону дуже цікавить продукція, яка виробляються на Дніпропетровщині. Це традиційно товари металургійного комплексу. Але все більше і більше наші партнери цікавляться сферами сільського господарства та інформаційних технологій.

За словами Надзвичайного і Повноважного Посла Індії в Україні Маноджа Кумара Бхарті, сільськогосподарські компанії Індії прагнуть інвестувати у вирощування бобових на Дніпропетровщині.

У вашому регіоні багато полів засівають соняшником. Після цього рік чи два там не можна сіяти ні пшеницю, ні кукурудзу. І якраз бобові – дуже хороша альтернатива, – наголосив Посол. –  Вирощування бобових на таких землях має взаємовигідний характер як для фермерів України, так і для інвесторів Індії.

Також індійські компанії, які поставляють вакцини до України, зацікавлені відкривати фармацевтичні виробництва тут.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають