9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Індія зацікавлена ​​в імпорті бобових і масла з України

blankДруга за чисельністю населення країна в світі зацікавлена ​​в імпорті бобових і масла з України. Про це 20 квітня розповів Манодж Бхарти, посол Індії в Україні. в ході конференції “Нішеві культури”, що відбулася в Києві. Передає Інфоіндустрія.

За словами пана посла, в жовтні-листопаді 2016 року спостерігалося значне зростання імпорту бобових з України в Індію, посольство Індії в Україні допомагає налагодити контакти бізнесу для подальшого зростання імпорту української с/г продукції.

Манодж Бхарти навів дані 2011 року, за якими населення Індії становить 1,250,000,000 чоловік, які є вегетаріанцями в своїй більшості, і найважливішим джерелом білка для них є бобові. У 2015 році країна імпортувала з Канади 500 млн. тонн бобових. «Чому не з України?» – дивується посол.

Крім бобових щорічно Індія потребує імпорту 10млн. тонн соняшникової олії, – говорить г-н Бхарти.

Розмір ринку харчової продукції в Індії становить $191 млрд., А загальна площа с/г угідь Індії становить 188 млн.га, де налічується 46 видів грунтів.
За словами пана Бхарти, попит на органічну продукцію зростає щороку на 30% і уряд застосовує заходи для збільшення посівних площ на 200 тис.га.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають