9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 23 Квітня, 2021

IFC вкладе в українські проекти $250 млн

 • Економіка України починає відновлюватися і з’являється більше проектів, які хотілося б підтримати, так як вони важливі для довгострокового зростання і розвитку країни.

  Про це в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна» розповів керівник регіонального офісу IFC в Білорусі і Україні Джейсон Пеллмар. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AgroPortal.

  Наприклад, в березні ми підписали угоду про надання $37 млн MV Cargo. У червні і за наступні два-три місяці ми розраховуємо, що зможемо інвестувати і мобілізувати фінансування в розмірі близько $ 150 мільйонів на підтримку нових проектів і нових клієнтів. Я думаю, що в цілому по 2017 календарному році ми вийдемо приблизно на $ 250 млн, – говорить він.

  За його словами, на сьогодні IFC інвестувала більш ніж $ 3,2 млрд в 90 проектів в різних секторах економіки. Це довгострокові інвестиції, які включають як власні кошти IFC, так і кошти, залучені від інших інвесторів. Крім довгострокового фінансування, також виділили близько $ 1 млрд в рамках програми Глобального торгового фінансування.

  В Україні величезні потреби в інвестиціях в різних секторах, і ми бачимо своє завдання не тільки в тому, щоб безпосередньо фінансувати окремі проекти, а й в тому, щоб демонструвати довгостроковий потенціал країни і іншим інвесторам, – говорить Джейсон Пеллмар.

  Представник IFC також зазначив, що в останні кілька років основний фокус роботи корпорації був на підтримці українського агробізнесу по всій вертикалі виробництва.

  Підтримка агробізнесу залишиться важливою частиною нашої стратегії і в майбутньому, так як це один з локомотивів української економіки. Крім того, Україна може грати набагато більшу роль у глобальній продовольчій безпеці, продовжувати нарощувати експорт і збільшувати додану вартість свого експорту, – пояснив Джейсон Пеллмар.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Розпочались випробування нової моделі трамвая “Татра-Юг” (фото)

  У вівторок, 20 квітня, відбувся перший виїзд на експлуатаційні випробування нового трамваю заводу Татра-Юг модифікації К-1Т306, що...

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.Про це в інтерв’ю для...

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».Передає Національний Промисловий...

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  Зараз читають

  Влітку Windrose запускає регулярні авіарейси з Києва в Кривий Ріг

  Авіакомпанія Windrose в червні запускає регулярні авіарейси в три міста: Київ - Ужгород - Київ, Київ -...

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до...

  Українське Дунайське пароплавство модернізовуватиме буксири новими гібридними двигунами

  ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" (УДП) і Англо-Бельгійська корпорація (ABC) під егідою посольства Бельгії в Україні підписали лист...

  Кабмін планує демілітаризувати Миколаївський суднобудівний завод

  У Кабінеті міністрів України готуються документи для демілітаризації Миколаївського суднобудівного заводу, який входить до складу ДК "Укроборонпром".