9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Жовтня, 2022

IFC вкладе в українські проекти $250 млн

blankЕкономіка України починає відновлюватися і з’являється більше проектів, які хотілося б підтримати, так як вони важливі для довгострокового зростання і розвитку країни.

Про це в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна» розповів керівник регіонального офісу IFC в Білорусі і Україні Джейсон Пеллмар. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AgroPortal.

Наприклад, в березні ми підписали угоду про надання $37 млн MV Cargo. У червні і за наступні два-три місяці ми розраховуємо, що зможемо інвестувати і мобілізувати фінансування в розмірі близько $ 150 мільйонів на підтримку нових проектів і нових клієнтів. Я думаю, що в цілому по 2017 календарному році ми вийдемо приблизно на $ 250 млн, – говорить він.

За його словами, на сьогодні IFC інвестувала більш ніж $ 3,2 млрд в 90 проектів в різних секторах економіки. Це довгострокові інвестиції, які включають як власні кошти IFC, так і кошти, залучені від інших інвесторів. Крім довгострокового фінансування, також виділили близько $ 1 млрд в рамках програми Глобального торгового фінансування.

В Україні величезні потреби в інвестиціях в різних секторах, і ми бачимо своє завдання не тільки в тому, щоб безпосередньо фінансувати окремі проекти, а й в тому, щоб демонструвати довгостроковий потенціал країни і іншим інвесторам, – говорить Джейсон Пеллмар.

Представник IFC також зазначив, що в останні кілька років основний фокус роботи корпорації був на підтримці українського агробізнесу по всій вертикалі виробництва.

Підтримка агробізнесу залишиться важливою частиною нашої стратегії і в майбутньому, так як це один з локомотивів української економіки. Крім того, Україна може грати набагато більшу роль у глобальній продовольчій безпеці, продовжувати нарощувати експорт і збільшувати додану вартість свого експорту, – пояснив Джейсон Пеллмар.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають