9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Жовтня, 2022

Хімічний гігант BASF відкрив агроцентр в Полтавській області

Агроцентр BASF в Великих Сорочинцях стане першою дослідницьким майданчиком компанії в Східній Україні

Міжнародний хімічний концерн BASF 15 червня 2017 році відкрив агроцентр в Великих Сорочинцях Полтавської області, який стане майданчиком для випробування нових технологій і визначення особливостей застосування препаратів для ефективного захисту культур. Про це повідомляє прес-служба компанії. Передає Ліга.

У Великих Сорочинцях фахівці BASF вивчатимуть ефективність продуктів компанії, випробовувати нові технології в агрокліматичних умовах східного регіону України та контролювати фітотоксичної дії продуктів компанії на рослини.

“З налагодженням роботи дослідницької майданчика в Великих Сорочинцях ми збільшили кількість агроцентрів до чотирьох, які тепер розташовані в Центральній, Південній, Західній і Східній Україні”, – відзначили в компанії.

Робота нового Агроцентру BASF буде відбуватися в двох напрямках – дослідах на п’яти ключових сільгоспкультур східного регіону (озимої пшениці, ячмені, кукурудзі, соняшнику і сої) і демонстраційних полях, де представлені системи захисту BASF.

Відзначимо, що представництво BASF в Україні було відкрито в 1992 р і стало одним з перших представництв великих західних концернів в країні. Основними напрямками діяльності BASF є виробництво засобів захисту рослин, ветеринарних і харчових добавок, пластмас і будівельної хімії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають