9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Херсонські кавуни з’являться на полицях найбільшої роздрібної мережі у світі

Українське підприємство веде переговори з компанією Walmart про постачання на британський ринок херсонських кавунів

ТОВ «Олександр А. Синенко» веде переговори з компанією Walmart про постачання на британський ринок херсонських кавунів. Великим плюсом виходу на ринок Британії, не зважаючи на великі транспортні витрати є те, що він відкриває для українських виробників ринки інших країн Європи, які на сьогоднішній день є найбільш перспективними для українських виробників баштанних.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на EastFruit 

За словами директора підприємства Олександра Синенка, незважаючи на круглорічні поставки кавунів з Бразилії, Мексики та Сінегалу, українські виробники також можуть отримати частку на європейському ринку. Наприклад, лише Німеччина споживає близько 350 тисяч тонн кавунів на рік. У Великобританії цей показник становить — 130 тисяч тонн. Щорічне споживання кавунів в країнах Старої Європи досягає 0,5 млн тонн.

У нинішньому році площі під кавунами в Херсонській області зменшилися майже на третину в зв’язку з тим, що попередні три роки відбувся неврожай цієї культури, тож в цьому році виробники вирішили перейти на більш вигідні зернові та олійні культури.

Останні новини:

Зараз читають