9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

HarvEast запустив в Донецькій області зрошувальні системи Valley

HarvEast запустив в Донецькій області зрошувальні системи Valley від «АСА «АСТРА».

Про це повідомив генеральний директор компанії Дмитро Скорняков. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу АСТРА.

За його словами, на цій території HarvEast буде вирощувати гібриди соняшнику компанії Maisadour.

Компанія «АСА «АСТРА» поставила в ДП «Ілліч-Агро Донбас», що входить в HarvEast Holding, дві зрошувальні системи Valley: фіксовану кругову довжиною 810 м, що забезпечує полив на площі 220 га, і універсальну фронтальну довжиною 332 м, яка поливає на площі 140 га.

Варто відзначити, що кругова система має майже рекордну для України довжину і складається з 17 прольотів, системи трубопроводів 10,8-5/8 і 6-5/8 дюймів, а також консолі довжиною 30,5 м.

HarvEast – українська компанія, що управляє сільськогосподарськими активами в Донецькій області. Основні напрями діяльності Холдингу: рослинництво (вирощування пшениці, соняшнику, ячменю, багаторічних трав, кукурудзи), молочне тваринництво, виробництво комбікормів і насіннєве рослинництво. Холдинг створений 10 березня 2011 року на базі сільськогосподарських активів ПАТ ММК ім. Ілліча. Акціонерами HarvEast Holding є група СКМ і група «Смарт-Холдинг».

Останні новини:

Зараз читають