9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

HarvEast і Maisadour запускають проект з вирощування насіння

blankHarvEast і Maisadour сьогодні, 5 квітня, підписали договір про співпрацю по вирощуванню насіння. Уже в квітні батьківські лінії насіння соняшнику прибудуть в HarvEast.

Про це повідомляє кореспондент AgroPortal.ua, присутній на підписанні договору.

Суть проекту полягає в тому, що Maisadour надасть HarvEast батьківські лінії соняшнику для самостійного вирощування насіння. Далі Maisadour присвоїть номер партії і підробити насіння до потрібної кондиції на власному насіннєвому заводі, після чого поверне їх HarvEast. Таким чином, агрохолдинг зможе контролювати якість насіннєвого матеріалу на всіх етапах.

Для гібридизації компанія вже виділила 50 га землі в Донецькій області, частина з яких зрошується.

Завдяки укладенню цього контракту ми закріплюємо наші партнерські відносини. Компанії Maisadour і HarvEast, які одночасно є і постачальником, і клієнтом один для одного, погоджуються об’єднати свої кращі професійні практики, ділитися знаннями, досвідом і спільно мінімізувати ризики, властиві сільськогосподарської діяльності », – сказав генеральний директор «Маїсадур Семанс Україна» Дестйо Ромен Стефан .

Як зазначив генеральний директор HarvEast Дмитро Скорняков, в цьому році агрохолдинг фокусує свою увагу на вирощуванні насіння, а контроль якості насіннєвого матеріалу на всіх етапах дасть впевненість в майбутньому врожаї.

Співпраця HarvEast і Maisadour – однієї з найбільших груп у Франції – ще раз підтверджує серйозність наших намірів щодо насінництва, – сказав він.

Останні новини:

Зараз читають