9.5 C
Alba Iulia
Середа, 14 Квітня, 2021

Група компаній Alebor Group в 2018 році збільшить потужності зі зберігання зернових на 60%

 • Група компаній Alebor Group планує в 2018 роцы реалізувати широку інвестиційну програму, яка передбачає на підприємствах групи збільшення потужностей зберігання зернових на 112,6 тис тонн.

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

  Широка інвестиційна програма передбачає у наступному році розвиток усіх без винятку підприємств, що входять до групи компаній Alebor Group. Потужність елеваторів значно збільшиться, що дозволить забезпечувати потреби господарств та найбільш ефективним чином готувати великі врожаї зернових до подальшого транспортування.

  Значна модернізація очікує на первістка Alebor Group – Христинівське хлібоприймальне підприємство, з якого, власне, і почалася історія групи компаній. Воно досягло нинішньої потужності влітку 2014 року, і зараз настав час для нового етапу розвитку.
  Планується збільшення потужності елеватора зі зберігання зернових на 60.000 тонн. Для цього придбають 6 силосів CМВУ.275.16.В12.А, кожен місткістю по 10.000 тонн. Крім того, буде додано один «оперативник» – силос СМВУ.110.14.К45.В12.А на 1.500  тонн для вологого та брудного зерна.

  Таким чином, загальна потужність Христинівського ХПП буде більшою навіть за ту, що передбачалося початковим проектом, и становитиме близько 135.000 тонн.

  Збільшиться і енергоефективна шахтна сушарка Brice-Baker. Після модернізації вона зможе забезпечувати сушіння 6.500 тонн зернових за добу (цей показник зросте на 40%).

  Автопарк Христинівського ХПП зросте на 5 зерновозів MAN. Також будуть придбані дві пари ваг, реконструйовано під’їзний шлях до елеватора та виїзну групу. Побудують спеціальний майданчик з гаражем для відстоювання автівок. У найближчих планах також обладнання нової лабораторії та облагородження території підприємства.

  В інвестиційних планах, що стосуються Вороновицького ХПП – енергоефективна сушаркаBrice-Baker, яка дозволить додатково сушити 2.000 тонн зернових на добу. Alebor Group продовжує дотримуватися на цьому підприємстві концепції «сухий порт».
  Придбанням такої сушарки група компаній Alebor Group інвестує не лише у власні підприємства, а й у промисловість всієї України, адже це обладнання виробляється у нашій державі. Сушарка є не лише продуктивною (300 тонн зернових на годину), а й екологічною. Вона не випускає багато пилу назовні та має знижений рівень шуму, тож її можна розміщувати поблизу населених пунктів.

  Для зберігання зерна буде придбано 3 силоси-десятитисячники СМВУ.275.17.В12.А, а також – 4 силоси СМВУ.110.14.К45.В12.А, місткістю 1.500 тонн, для вологого зерна. Таким чином, потужність елеватора зросте на 36.000 тонн, що дозволить досягти загального показника у140.000 тонн.Безперебійне функціонування нового обладнання забезпечить нова електрична лінія.

  На наступний маркетинговий рік заплановано продовження будівництво Чесного хлібоприймального підприємствана Одещині, що було розпочато торік.

  Потужності зі зберігання зернових збільшаться на 16.500 тонн. Для цього буде змонтовано одразу чотири силоси: 3 СМВУ.183.19.В12.А, ємністю по 5.000 тонн і 1СМВУ.110.14.К45.В12.А на 1.500 тонн. Таким чином, буде майже досягнуто проектних показників потужності, що були заплановані для Чесного ХПП.

  У комплексі робіт на елеваторі на третину буде збільшено потужність зерносушарки. Незабаром вона буде здатна обробляти до 1.5 тонни на добу. Також поточна лінія автоприйому буде об лаштована вагами-підйомником, що вдвічі збільшить швидкість приймання та дозводить приймати дві культури водночас.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Установи Національної академії наук України представили свої розробки для сільського господарства та харчового забезпечення

  Установи Національної академії наук України в рамках участі у загальнонаціональних та міжнародних виставкових заходах представили власні розробки...

  Морський порт Чорноморськ в березні перевалив понад два мільйони тонн вантажів

  Морський порт Чорноморськ в березні 2021 року перевалив 2,15 мільйона тонн вантажів, що на 5,6% більше показників аналогічного періоду 2020 року.

  В Збройних силах України з’являться мобільні групи викладачів англійської мови

  На сьогодні армійські центри мовної підготовки можуть навчати 800 осіб на рік. Цього замало, тому цифру подвоять, а до військових частин направлять...

  ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

  Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України провів польове тренування.

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  ХКБМ закуповує комплектуючі для виробництва бронетехніки

  До двох десятків тендерів на закупівлю партій різних запчастин для бронетранспортерів БТР-4 були завершені (визначені переможці очікують укладання відповідних контрактів) у лютому-березні...

  Українська компанія розвиває доставлення вантажів з країн Європи до низки дніпровських портів

  Судноплавна компанія Argo Shipping, на додачу до виконання ряду рейсів до Європейських країн, планує здійснювати рейси з доставлення вантажів по Дніпру з...

  “Авіакон” модернізував гелікоптер Мі-8МТ для Сухопутних військ ЗСУ

  ДП "Конотопський авіаремонтний завод "Авіакон", що входить до складу ДК "Укроборонпрому", передало армійській авіації Сухопутних військ ЗС України відремонтований та модернізований гелікоптер...

  Зараз читають

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  Установи Національної академії наук України представили свої розробки для сільського господарства та харчового забезпечення

  Установи Національної академії наук України в рамках участі у загальнонаціональних та міжнародних виставкових заходах представили власні розробки...

  Спеціалісти КНУ імені Тараса Шевченка сприятимуть розвитку регіонів та ОТГ

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка займатиметься освітнім розвитком об’єднаних територіальних громад України. Таку домовленість було затверджено в...

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з...