9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

Громади Волині працюють над кластерним розвитком регіону

Волинська Агенція регіонального розвитку допомагає громадам залучати бізнес та інвесторів з тим, аби запрацював повний цикл, щоб тут вирощували, переробляли та зберігали

Про це повідомив голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, передає Промисловий Портал з посиланням на AgroPortal.ua.

За словами народного депутата В’ячеслава Рубльова, Волинь має чудові перспективи для розвитку: це і близькість до кордону, розвинена автотранспортна і залізнична інфраструктура та два пункти пропуску, які дозволяють максимально швидко провести зустрічі з закордонними партнерами.  

«Тому потрібно працювати над умовами для створення і розвитку прибуткових бізнес-структур, які приноситимуть гроші в бюджети ваших громад. Кластеризація дає можливість створювати додану вартість до будь-якого продукту. Адже ми стаємо не просто виробниками чи постачальниками продукції, але й створюємо нові робочі місця. Тому ми маємо говорити про перспективи і розвивати Волинський регіон», — переконаний В’ячеслав Рубльов.

Як зазначила голова Ковельської районної адміністрації Ольга Черен, за останній місяць в районі значно зросла кількість зареєстрованих фізичних осіб-підприємців. Це свідчить про те, що бізнес хоче працювати, може створювати нові робочі місця і шукає для цього можливості. І головне завдання влади — допомогти їм у цьому.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають