9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 14 Серпня, 2022

Господарство з Галичини налагодило постачання малини до однієї з найбільших мереж супермаркетів у країні

Малина українських виробників прибуває до супермаркетів “Сільпо” зі Львівської області, де її вирощують на площі 16 гектарів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

У мережі супермаркетів споживачі можуть зустріти два сорти класичної малини – “Глен Емпл” та “Октавіа”.

“Спочатку дозріває “Глен Емпл”, сезон для цього сорту розпочався наприкінці червня та триватиме протягом липня. “Октавіа” дозріває дещо пізніше. Її сезон – липень-серпень. Їхні смакові властивості майже не відрізняються”, — зазначили у “Сільпо”.

На врожайність малини впливають два фактори – погодні умови та вологість. У першому важливо, щоби у квітні, коли саме цвіте малина, не було морозів. За потреби фермери можуть організувати підігрів насаджень. Щодо вологи, то для кущів малини облаштували краплинний полив. Але опади також важливі, вони покращують ягоди.

blank

Крім того, у “Сільпо” зазначають, що фермери “Ековіста” мають свої вулики зі джмелями, а місцеві бджолярі привозять у господарство бджіл для запилення ягідних плантацій. У торговельній мережі запевняють, що у супермаркетах можна буде придбати чорну малину від “Ековіста”, і сподіваються на постачання ремонтантної малини восени.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають