9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

Гнідавський цукровий завод придбав нове виробниче обладнання

Гнідавський цукровий завод зробив іще одну велику інвестицію у підприємство – придбання та встановлення фільтрпресів  для фільтрування суспензії. Проект стартував ще у грудні минулого року.

Про це розповів заступник голови з питань інвестицій Гліб Галькевич, передає Національний промисловий портал.

Раніше процес проходив на вакуумних фільтрах, однак обладнання вже застаріло та тягнуло за собою відповідні втрати цукру. На підприємстві прийняли рішення про встановлення сучасного обладнання. Проаналізувавши всіх постачальників перевагу віддалинімецькій фірмі «Putsch». Днями обладнання приїхало на підприємство, де нині активно займаються його монтажем. Основні підготовчі роботи були проведені до надходження обладнання на підприємство.

blank

blank

blank

blank

Сам проект для нас зробила польська фірма «POLIMEX», а вже українські фірми займаються монтажем обладнання. Робота цих фільтрпресів скоротить втрати цукру в дефекаті майже в 4 рази за рахунок кращих більш сучасних технологій, а також суттєво змінить водооборот на підприємстві. Тобто якщо ми на вакуумфільтрах ми отримували дефекаційний осад, який потрібно було розбавити водою, щоб відправити його на відстійники, звідки його забирають сільгосппідприємства, то цього сезону цей осад матиме іншу структуру, він буде сипучим і підприємства зможуть прямо із заводу забирати його як цінне мінеральне добриво, – запевняє Гліб Галькевич.

Також встановлення обладнання дасть можливість замкнути цикл конденсатної води, що зменшить об’єми використання свіжої води.

Отже, ще одним кроком у модернізації Гнідавський цукровий завод  продовжує працювати над програмою по скороченню скидів на поля фільтрації з метою подальшої їх ліквідації та та досягнення екологічних норм європейського виробництва.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають