9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Серпня, 2021

Фото: Як працюють аграрні підприємства Вінничини за європейським зразком

 • Директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко ознайомився з роботою потужних підприємств регіону: ТОВ «Він-Пелета» та ТОВ «Азорель».

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

  14 грудня, перебуваючи із робочим візитом у Липовецькому та Немирівському районах, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко ознайомився з роботою таких потужних підприємств регіону як ТОВ «Він-Пелета» та ТОВ «Азорель».

  ТОВ «Він-Пелета» – підприємство, що створене в 2009 році та спеціалізується на виробництві твердого біопалива із відходів лісового та сільськогосподарського виробництва у вигляді пелет.

  На разі наше підприємство знаходиться на стадіїпланування розширення. Комплектація виробничого обладнання заводу буде здійснюватись в два етапи: перша черга, що була реалізована у 2013 році має потужності у 75,0 тис. тоннпелет в рік, а запланована друга черга передбачає збільшення потужностей до 150.0 тис. тонн в рік. Після введення другої черги загальний обсяг капітальних інвестицій складатиме понад 270 млн. грн. На сьогодні, у нас працює 90 осіб у 4 зміни. Середня заробітна плата складає 6000 грн, – зазначила керівник підприємства Ірина Лоза.

  В якості основної сировини підприємство використовує тюковану солому різних сільськогосподарських культур: пшениці, кукурудзи, ячменю, рапсу. Заготівля сировини здійснюється власною технікою на полях господарств в радіусі 50 км від підприємства шляхом укладання угод з сільгоспвиробниками. Збутова політика підприємства орієнтована як на внутрішній, так і на зовнішній ринки.

  Важливість такого інвестиційного проекту як ТОВ «Він-Пелета» полягає в тому, що потенціал аграрного сектору економіки району використовується сповна, а запровадження виробництва паливних пелет дає можливість налагодити виробництво альтернативних видів палива. А це, в свою чергу, покращує екологічну ситуацію в районі, – підкреслив Володимир Мережко.

  Також, очільник Департаменту разом з головою Немирівської РДА Юрієм Погорелюком відвідали фермерське господарство ТОВ «Азорель», що спеціалізується на виробництві молочної продукції.

  На підприємстві впроваджений повністю замкнутий цикл виробництва молочної продукції: власні площі для вирощування кормів, спеціалізована техніка для заготівлі кормової бази, сучасні приміщення для утримання корів, доїльний зал, обладнання для зберігання і охолодження молока та сучасне обладнання для його переробки.

  Все обладнання для ферми та молочного заводу було закуплено в Німеччині та Ізраїлі. Корови на фермі утримуються безприв’язно, з вільним доступом до корму, води і виходом “на вулицю”. На сьогоднішній день чисельність дійного стада сягає 80 голів, які дають більше однієї тони молока на добу. На підприємстві ми розводимо корів порід Голштин і Монбельярд, походженням із Франції. Завдяки високим якостям молока, що дають наші корови, ми можемо виробляти смачну і корисну молочну продукцію. Ми переробляємо тільки те молоко, що виробляється на нашій фермі. Крім того, ТОВ «Азорель» – один з двох виробників в Україні, які мають дозвіл виробництва фасованого продукту – «Молоко сире», – наголосив керівник підприємства Сергій Довгий.

  Ваша компанія має формат сімейної ферми за європейськими зразками. А невелика кількість корів дає можливість у достатній мірі забезпечити індивідуальний догляд за худобою. Фактично, ви є виробником домашнього молока, що покращене завдяки використанню сучасних технологій доїння та утримання корів,  -зауважив Володимир Мережко.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Wizz Air Hungary почала літати над Чорним морем під відповідальністю України

  Авіакомпанія Wizz Air Hungary з середи, 28 липня, почала виконувати польоти в Сімферопольському районі польотної інформації (РПІ)...

  Україна вела переговори з Boeing про локалізацію літаків T-7A

  Колишній керівник ДП «Антонов» Олександр Лось розказав, що Україна вела переговори з Boeing по локалізації літаків T-7A Red Hawk.Про...

  Приватна компанія на замовлення ЗСУ відремонтує близько 150 двигунів для бронетехніки, систем залпового вогню та ЗРК

  Чергові два великих тендери, з пакета "липневих" замовлень Міноборони, з капітального ремонту значної партії дизельних двигунів попередньо виграла приватна фірма "ПРОМЕНЕРГО".

  На Одещині виконали випробувальні пуски модернізованих ракет до ОТРК “Точка-У” та нових “Тайфун-1” (відео)

  На полігоні Збройних сил України відбулись пуски модернізованих зразків ракет для ОТРК "Точка-У" та ракет "Тайфун-1" до систем РСЗВ 122-мм. Випробувальні пуски...

  На «Завод 410 ЦА» для ремонту прибув Ан-74 Прикордонної служби Казахстану

  На «Завод 410 ЦА» прибув транспортний Ан-74 Прикордонної служби Казахстану для проведення регламентних робіт.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  На верфі «Нібулон» завершили ремонт пошуково-рятувального судна «Олександр Охрименко» (фото)

  Пошуково-рятувальне судно Військово-морських сил України «Олександр Охрименко» (A715) завершило ремонт на верфі «Нібулон».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Транспортні підприємства України з початку року перевезли 1,2 мільярда пасажирів

  Транспортні компанії України в січні-червні 2021 року перевезли 1,263 мільярда пасажирів, що на 4,2% більше, ніж за аналогічний період 2020 року, повідомила...

  Харківський автозавод отримав замовлення на капремонт 20 тягачів МТЛБ

  ДП «Харківський автомобільний завод» (ХАЗ) отримало контракт Міноборони України на капітальний ремонт гусеничних тягачів МТ-ЛБ-АТ і МТ-ЛБу. Ремонт 20 тягачів коштуватиме 35...

  Зараз читають

  В одеському аеропорту з наступного року відкриють вантажний термінал

  Вантажний термінал в міжнародному аеропорту Одеса запрацює у 2022 році, повідомив генеральний директор аеропорту Володимир Семенченко.

  Перший серійний дивізіон протикорабельного комплексу “Нептун” стане на бойове чергування в середині 2022 року

  Командувач Військово-морських сил України контрадмірал Олексій Неїжпапа дав інтерв’ю виданню "Радіо Свобода", в якому розкрив плани розвитку національного...

  На Одещині виконали випробувальні пуски модернізованих ракет до ОТРК “Точка-У” та нових “Тайфун-1” (відео)

  На полігоні Збройних сил України відбулись пуски модернізованих зразків ракет для ОТРК "Точка-У" та ракет "Тайфун-1" до...

  Мінінфраструктури розраховує передати першу дорогу в управління приватної компанії у 2023 році

  Міністерство інфраструктури розраховує, що передача приватному інвестору першої ділянки автомобільної дороги в рамках пілотного проєкту державно-приватного партнерства...