9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Фото: Вінницький фермер годує українців равликами

Фермер з Вінницької області Дмитро Бутенко почав досить незвичайне для України справу – розведення равликів.

Дмитро Бутенко в бізнесі не новачок. До 2009-го він володів підприємствами з продажу кондитерських виробів і невеликої металобази, передає vindaily.

Заощадження Бутенко інвестував в нерухомість і землю, щоб пізніше її вигідно продати – ціни в 2008 році багатообіцяюче росли. Але фінансова криза змусила змінити плани: нерухомість різко подешевшала, куплену ділянку з будинком вигідніше було залишити собі. По похилій пішов і бізнес Дмитра, потрібно було створювати щось нове і більш перспективне.

blank

Спочатку він задумав організувати кролячу ферму – навіть розробив проект і порахував обсяг необхідних інвестицій. Вийшло півмільйона гривень. Таких грошей у Бутенко не було, зате була армія равликів, які повзали по його двору.

blank

У той же час в руки фермера потрапила книга про традиційні французьких делікатесах. Так у новоспеченого фермера з’явилася ідея розводити та продавати равликів. Ідея вирощування равликів його захопила. Вже пізніше, після того як детально вивчив усі тонкощі, він почав новий бізнес.

Зараз у фермера є майже 5 тонн равликів. У догляді вони абсолютно невибагливі. На зиму, щоб вони не мерзли, землю встеляють сіном. Важливо облаштувати їм тінь і вологу і своєчасно годувати. І, звичайно, берегти від поширення різних інфекцій.

blank

Кожні півроку вінницький фермер розширює асортимент, вивчає історію гастрономічною равлики, експериментує з рецептами та соусами. Сьогодні в виробничому портфелі компанії понад сім видів готової равлики. Найдорожча продукція – ікра равлики – коштує $ 1000 за кілограм. «Еко Равлик» співпрацює з 60 ресторанами та продає молюсків на вагу по всій Україні через свій сайт.

Зараз більшість молюсків фермер продає в ресторани, а недавно підписав контракт на реалізацію продукції з Fozzy Group, в липні перші партії порційних равликів потрапили на прилавки магазину Le Silpo в ТЦ «Мандарин Плаза». Однак Бутенко сподівається, що з часом його ферма стане туристичним центром з різними французькими делікатесами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають