9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Фото: “Нібулон” ввів в експлуатацію новий зерновий термінал

Перевантажувальний термінал для зернових та олійних культур компанії “Нібулон” в Голій Пристані (Херсонська область) вже введений в експлуатацію. Урочисте відкриття заплановане на 14 липня 2017 року, повідомили в “Нібулоні”.

Термінал був побудований за 100 днів. У будівництві брали участь близько 1,5 тис. Чоловік з 75 підрядних організацій, з огляду на постачальників імпортного обладнання. Левова частка робіт була відведена організаціям з Херсонської області.

На об’єкті забили 3,5 тис. Паль, виготовили і змонтували близько 2 тис. Тонн металоконструкцій, поклали понад 12,1 тис. Кубометрів бетону і створили бетонне покриття на площі 15 706 кв. метрів. Крім того, укладено понад 5 кілометрів мереж водопроводу та каналізації, більше 6 кілометрів мереж газопостачання і близько 150 кілометрів мереж електропостачання, автоматики та сигналізації.

Термінал включає 14 ємностей зберігання зернових і олійних культур загальною вагою 823 тонн. Кредитні кошти в розмірі 74 млн доларів, виділені Європейським інвестиційним банком (ЄІБ), дозволили сформувати пакет інвестицій компанії в розмірі 200 млн доларів, повідомили в “Нібулоні”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають