9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Фото: На Вінничині відкриють сучасний свинокомплекс вартістю €3 млн

Господарство «Янівське» у селі Іванів відкриває сучасний комплекс з вирощування свиней за швейцарськими технологіями

Потужність нового комплексу – 7 тисяч голів свиней. Підприємство повністю закритого технологічного циклу та з сучасною системою поводження з відходами не шкодитиме навколишньому середовищу. Крім того, комплекс матиме біогазову установку та перероблятиме відходи на органічні добрива.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на vlasno 

Поголів’я, для якого вже створені спеціальні кормові резервуари, буде завезено з Данії. Комплекс повністю автоматизований, матиме системи кондиціонування та контролю клімату. З метою уникнення негативного впливу на середовище  всі відходи йтимуть до спеціального басейну, а плівка зберігатиме температуру та знищуватиме запах. Крім того, відходи розводитимуть з водою.

За словами директора підприємства Олександра Кулика, джерелом фінансування будівництва нового комплексу, а це майже 3 мільйонів євро – є власні кошти господарства. На фермі працюватиме 15-20 осіб. В планах на майбутнє – створення переробного господарства та виробництво ковбаси, адже свого часу село Іванів було відоме саме завдяки своїм ковбасам. Відкриття підприємства заплановано на осінь цього року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають