9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Фото: На Сумщині відкрилась нова сучасна сироварня

Сучасні технології працюють на розвиток переробної галузі Сумщини.

Цьому прикладом є нещодавно відкрита сироварня у Сумах, яку відвідав заступник голови облдержадміністрації Микола Подопригора. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Сумської ОДА.

Потужності сирцеху дозволяють переробити до 2 тонн молока за добу. Підприємство спеціалізується на виробництві переважно сичужних сирів голландської, англійської, швейцарської груп (Гауда, Чеддер, Маздамер, Рикотта та інші). Крім того на даних потужностях виробляється вершкове масло.

Керівник підприємства ознайомив відвідувачів з виробництвом, провів дегустацію сирів та розповів про перспективи на майбутнє. Обладнання, що встановлене для переробки молока – сучасне, ефективне, вироблене з кращих матеріалів та комплектуючих українського виробництва. Камери для дозрівання і зберігання сирів оснащені стелажами, холодильними установками, в яких контрольований мікроклімат повністю відповідає умовам зберігання продукції.

У ході зустрічі Микола Подопригора підняв питання про можливість проведення на базі даного підприємства навчань та консультацій за напрямком охолодження та переробки молока, розвитку сироваріння та будівництва сирцехів для зацікавлених представників бізнесу Сумщини.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають