9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 14 Серпня, 2022

Фото: Херсонські консервовані огірки продають у 10-ти країнах світу

Консервовані огірки від компанії «Бон Херсон» продаються сьогодні на полицях магазинів Ізраїлю, країн Балтії, Румунії, Грузії, Білорусі, Казахстану і навіть в Канаді і США

Нещодавно заводом був отриманий кошерний сертифікат, що збільшило попит на його продукцію в Ізраїлі. Зокрема, Ізраїль готовий закупити 1 млн банок огірків від херсонської компанії. Головним секретом успіху директор заводу Оксана Баденко вважає ставку на якість, яку робить підприємство.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на kherson.ua.city.

Ми не додаємо консервантів, як роблять це деякі виробники, як і не замінюємо цукор на сахарин, не застосовуємо ароматизатори або барвники, за це нашу продукцію оцінили і з задоволенням споживають, як в Європі, так і в Канаді і США, де споживач вимогливий, тому що має з чим порівняти », – говорить директор комбінату Оксана Баденко.

 

Директор розповідає, що з моменту початку приймання огірків, завод працює тільки в одну зміну, переробляючи в день 10-15 тонн сировини, а міг би працювати і в дві, і в три зміни. Потенційна потужність комбінату – 100 тис банок огірків за зміну – це 40 тонн перероблених свіжих огірків. В цьому році, наприклад, з країн Балтії вже замовили 40 тис банок огірків, а з Білорусі – 100 тис банок.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають