9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

Філія «Кам’янка-Дніпровська» прийняла свій перший мільйон тонн сільгосппродукції

blankНа початку 2017 року перевантажувальний термінал філії «Кам’янка-Дніпровська», що став візитівкою ТОВ СП «НІБУЛОН» у Запорізькій області, оскільки це перший об’єкт компанії в цьому регіоні, прийняв свій перший мільйон тонн сільгосппродукції.

Усього з моменту введення в експлуатацію (кінець квітня 2010 р.) підприємство прийняло близько 572 тис. т пшениці, 182 тис. т ячменю, 114 тис. т кукурудзи, 104 тис. т ріпаку, 24,5 тис. т сорго та понад 5 тис. т соняшнику та сої. Це переважно продукція від сільгосптоваровиробників із Запорізької, деяких районів Херсонської, Дніпропетровської, Харківської та Донецької областей. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

За словами директора філії  Володимира Горішного, досягти такого результату вдалося завдяки злагодженій та ефективній роботі трудового колективу, що за час існування підприємства став однією великою сім’єю, та безпосередньо сільгосптоваровиробникам регіону, що з року в рік довіряють компанії «НІБУЛОН». Так, на сьогодні з філією «Кам’янка-Дніпровська» співпрацюють більше 300 фермерських господарств.

Разом із тим, за 6 років своєї діяльності філія «Кам’янка-Дніпровська» відвантажила на водний транспорт майже 900 тис. т збіжжя, з них понад 246 тис. т у 2016 році. Не складно підрахувати, що завдяки водним перевезенням із «НІБУЛОНівського» термінала в Запорізькій   області, кількість вантажівок на автошляхах за останні роки зменшилась на 37,5 тис. одиниць.

Варто зазначити, що з появою на Запоріжжі найбільшого на той час в Україні сучасного перевантажувального термінала, зробленого за останнім словом техніки і досягнень у цій галузі, економічне життя сільськогосподарських підприємств Запорізької області значно покращилось, оскільки вони почали  отримувати гідну плату за збіжжя при зменшенні вдвічі витрат  на його  транспортування. Окрім того, новозбудоване підприємство забезпечило робочими місцями близько 100 мешканців м. Кам’янка-Дніпровська.

На сьогодні філія не лише успішно займається господарською діяльністю, а й активно бере участь у розвитку інфраструктури міста.

Цього року кількість підприємств ТОВ СП «НІБУЛОН» на Запоріжжі збільшиться. Так, у грудні 2016 року Європейський інвестиційний банк виділив компанії кредитні кошти у розмірі 71 млн євро, що спрямовані на фінансування  інвестиційного проекту,  в рамках якого компанія у найближчі 2-3 роки збудує до 10 надсучасних елеваторних комплексів, у тому числі на р. Дніпро та Південний Буг. Два з них уже в першій половині 2017 р. з’являться на  Запоріжжі (с. Біленьке) та Херсонщині (м. Гола Пристань).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають