9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 1 Липня, 2022

“Епіцентр К” інвестує 2 млрд грн у розвиток аграрного бізнесу

Група компаній (ГК) “Епіцентр К”, активно розвиває в останні два роки аграрний напрямок бізнесу під брендом “Епіцентр Агро”, планує у 2018 році інвестувати 1,4 млрд грн в будівництво і реконструкцію зернових елеваторів і 665 млн грн на оновлення парку сільгосптехніки.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

На сьогодні, в те, що ми вже маємо, вкладено $ 150 млн у гривневому еквіваленті. На цей рік інвестиційна складова – це 2 млрд грн. З них 1,4 млрд грн – це будівництво нових і реконструкція, розширення діючих елеваторів та 665 млн грн на оновлення техніки. Основні джерела фінансування – це вільні кошти “Епіцентру”, – повідомив генеральний директор ГК “Епіцентр К” Петро Михайлишин під час прес-конференції на тему стратегії розвитку компанії “Епіцентр К” на аграрному ринку України у вівторок.

Так, за його словами, товарообіг мереж гіпермаркетів “Епіцентр” та “Нова лінія”, управлінням якими займається ГК, за 2017 рік склав 42 млрд грн.

Як було відзначено в ході прес-конференції, новий агрохолдинг працює на українському ринку з 2015 року, за цей час провів активне нарощування земельного банку, який сконцентрований в Черкаській, Хмельницькій, Тернопільській і Київській області компанія вирощує чотири основні види культур: озиму пшеницю, соняшник , кукурудзу, озимий ріпак.

Ми починали 2016 рік, маючи банк землі 445 га. На сьогодні у нас є 110 тис. Га землі офіційно зареєстрованих договорами з пайовиками … Коли ми зрозуміли, що компанії, які мають у своїй діяльності імпортні складові, намагаються стати і експортерами, то ми вибрали шлях агробізнесу … План на цей рік із закупівлі імпортних товарів – $ 170 млн, а аграрної продукції за минулий рік ми експортували на $ 50 млн. Розрив є, нам ще в три рази треба наростити експорт, щоб хеджувати наші фінансові ризики, – констатував П. Михайлишин.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають