9.5 C
Alba Iulia
Субота, 22 Січня, 2022

Експорт української агропродукції в Японію зріс до $80,2 млн

Найкраще пішов тютюн і вироби з нього – $58,9 млн.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Hubs.

На сьогодні вже шість українських компаній регулярно постачають свою продукцію на ринок Японії, – повідомила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

За її словами, в рамках проекту по налагодженню експорту в Японію було проведено аналіз ринку харчових продуктів Країною висхідного сонця і визначені найбільш привабливі сектори для експорту української харчової продукції на японський ринок. Восени відбувся перший трейд-тур українських виробників до Японії, в рамках якого вони могли налагодити контакти з представниками торговельних мереж цієї країни. Планується проведення регулярних трейд-турів українських підприємців в Японію і в наступному році.

Заступник голови міністерства додала, що ключовою подією для українських експортерів, які бажають вийти на ринок Японії, буде участь у найбільшій в Азії виставці продуктів харчування Foodex Japan, яка відбудеться в Токіо з 6 по 9 березня 2018 року. Ряд українських виробників вже підтвердили свої плани щодо участі у виставці за підтримки консалтингово-дослідницької компанії Consulting integrated. Міністерство аграрної політики та продовольства України буде супроводжувати участь українського бізнесу в цьому заході інформаційно, розповіла вона.

За даними міністерства, за 11 місяців 2017 року аграрний і харчовий експорт в Японію склав $80,231 млн. Ключові товари експорту: тютюн і вироби з нього – $ 58,9 млн, зернові злаки – $ 18,9 млн, молоко згущене – $0,9 млн, продукти переробки овочів і плодів – $0,5 млн і інші. Імпорт склав – $2,9 млн, ключові товари: ефірна олія – $1,7 млн, різні інші харчові товари – $0,6 млн і інші.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають