9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

ДПЗКУ залишається найбільшим експортером борошна України

З початку 2016/17 маркетингового року Державна продовольчо-зернова корпорація України поставила на зовнішні ринки понад 63 тис тонн борошномельної продукції, залишаючись найбільшим експортером борошна з України. Про це повідомив директора департаменту елеваторної діяльності та реалізації готової продукції ПАТ “ДПЗКУ” Геннадій Гордієнко.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на agronews.ua

З липня ми відвантажили на зовнішні ринки майже 43 тис тонн борошна та понад 20 тис. тонн висівок, що значно перевищує показники минулого сезону. Так, за аналогічний період 2015/16 маркетингового року корпорація експортувала 19,5 тис. тонн борошна та 4,7 тис. тонн висівок. Маємо зростання більше ніж у 2 рази, – розповів Геннадій Гордієнко.

Порівняльна динаміка експорту борошномельної продукції, тонн

http://www.pzcu.gov.ua/public/images/image/dio_flour_export_9.PNG
За його словами, у цьому році держкорпорація планує розширити експортний портфель готової продукції та розпочати поставки на зовнішні ринки власних пластівців та мюслів.

Як повідомлялось раніше, протягом поточного маркетингового року держкорпорація  впевнено утримує лідерські позиції за експортом борошна з України. На даний час ДПЗКУ експортує борошно до країн Північної Африки, Анголи, Лівану, ОАЕ, Індонезії, Кореї, Домініканської Республіки, Венесуели тощо.

Останні новини:

Зараз читають