9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Додаткові квоти ЄС на українську агропродукцію вступлять в силу з жовтня 2017 р, по зерну – з 2018 р

Українські агровиробники зможуть скористатися додатковими квотами на безмитні поставки окремих видів сільськогосподарської продукції в ЄС з 1 жовтня 2017 року, по зерновим культурам – з 1 січня 2018 року.

Підписаний регламент надає додаткові нульові тарифні квоти для українського меду – 2,5 тис. Тонн, кукурудзи і борошна з неї – 650 тис. Тонн, ячменю і муки з нього – 350 тис. Тонн, пшениці і борошна – 65 тис. Тонн.

Ми очікуємо, що відповідний законодавчий акт  буде опублікований в кінці вересня, а вступить в силу він з 1 жовтня 2017 року. У той же час, тарифні квоти на зернові будуть відкриті з 1 січня 2018 року, оскільки їх застосування вимагає прийняття окремого імплементаційного регламенту Європейської комісії , – написала на своїй сторінці в соцмережі Facebook заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – продавці України Наталія Микольська.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

За словами Микольської, в середу, 13 вересня в Європейському парламенті було підписано рішення про надання Україні додаткових торгових преференцій на три роки. Крім того, збільшується квота на ячмінну крупу – 7,8 тис. Тонн, овес – 4 тис. Тонн, перероблені томати – 3 тис. Тонн і виноградний сік – 500 тонн.

Як повідомлялося, Україна може без мит поставляти в Євросоюз 36 товарних позицій в рамках затверджених обсягів тарифних квот. Квоти на поставки для яловичини становлять 12 тис. Тонн, молока, йогуртів, кисломолочних продуктів – 8 тис. Тонн, сухого молока – 1,5 тис. Тонн, вершкового масла – 1,5 тис. Тонн, яєчних продуктів – 1,5 тис . тонн, яєць – 3 тис. тонн, свинини – 40 тис. тонн.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають