9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

До АРМА передали нерухомість та техніку російської компанії на понад 800 млн грн

За клопотанням прокурорів Обухівської окружної прокуратури в управління АРМА передано сільгосптехніку та об’єкти нерухомості російської компанії на суму понад 800 млн грн.

Про це повідомляє Офіс генерального прокурора, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Liga.net.

Зокрема, в АРМА передано заарештовані судом 74 одиниці сільськогосподарської техніки, 90 автомобілів, офісне приміщення та земельні ділянки, а також об’єкти нерухомості, що належать власникам підприємства – громадянам РФ.

За даними слідства, компанія входить до сфери приватного агропромислового комплексу України та є частиною холдингу російського підприємства. Вона займалася ввезенням в Україну сільськогосподарської техніки та її продажем. Доходи компанії розподілялися між громадянами РФ та акумулювалися на рахунках російських банків.

Громадяни РФ з використанням одного з підприємств розробили схему виведення активів компанії в тіньовий сектор економіки з подальшим виведенням їх до Росії. Податки сплачувалися до федерального бюджету РФ, що сприяло нарощуванню військового потенціалу РФ проти України та створювало реальну загрозу національній безпеці.

Правоохоронці провели низку обшуків на підприємстві та вилучили офіційні документи, видані російськими державними органами на ім’я власників компанії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають